Finansbank banka kartı limiti nasıl artırılır?

nobodyleavesme

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Finansbank kullanıyorum. Elimde araç satışından nakit para var. Bu parayı banka hesabıma yatırıp internetten bilgisayar satın alacağım fakat banka kartımın alışveriş limiti 50 bin ₺ ve maksimum bu kadar veriyor. Ben bu banka kartımın internet alışveriş limitin nasıl artıracağım? Alacağım şey 50bin ve üzeri.

İnternet bankacılığı veya mobil bankacılık ayarlar bölümünde kart ayarlarında günlük alışveriş limiti seçeneği olması lazım.

Arkadaşlar merhaba Finansbank kullanıyorum. Elimde araç satışından nakit para var. Bu parayı banka hesabıma yatırıp internetten bilgisayar satın alacağım fakat banka kartımın alışveriş limiti 50 bin ₺ ve maksimum bu kadar veriyor. Ben bu banka kartımın internet alışveriş limitin nasıl artıracağım? Alacağım şey 50bin ve üzeri.

Borçun olmasa bile kart ödemesi yapıp limiti anlık olarak arttırabilirsin, artı limit olacağı için işlemini yapabilirsin. Ay sonu sadece kredi kartının limitinin kullanım ücreti gelir ve yatırdığın ana para ekstrene yansımaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı