QNB Finansbank Alışveriş Sorunu

Oikkesh

Kilopat
Her zaman kullandığım banka kartım internet ödemelerinde eklediğim görseldeki gibi hata vermeye başladı(kartım internet alışverişlerine açık). Başta sorun sitede mi acaba diye düşündüm başka kart ile denediğim de hata almadan sorunsuz bir şekilde oluyor. Finansbank canlı destek hattına yazdığımda ise sürekli siteden kaynaklıdır kartınıza yansıyan bir hata yok diyorlar. Ekran görüntüsü gönderebilir miyim dedim ''Hayır gönderemezsiniz.'' diyip konuşmayı sonlandırdılar. Ne yapmam gerekiyor bir bilgisi olan var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    13,8 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    33,6 KB · Görüntüleme: 48
Benzer sorunlar yaşadığım olmuştu. Birkaç saat sonra denediğimde geçiyordu genelde. Müşteri hizmetleri biraz zayıf kalmış gibi. Yalnız deneme yaptığınız siteleri tanımadım. Normal bilindik sitelerde de sorun çıkarıyorsa bankadan olma durumu kesinleşir.

Benzer sorunlar yaşadığım olmuştu. Birkaç saat sonra denediğimde geçiyordu genelde. Müşteri hizmetleri biraz zayıf kalmış gibi. Yalnız deneme yaptığınız siteleri tanımadım. Normal bilindik sitelerde de sorun çıkarıyorsa bankadan olma durumu kesinleşir.
Sitelerden birisi Bynogame diğeri Black Desert resmi sitesi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı