Findeks kredi notu kaç olmalı?

1380 kredi notu iyi midir? Kredi notunu artırmak için ne yapmamız gerekiyor? Bu kredi notuyla kredi çekilebilir mi?
1500 üstü çok kolay alıyor ama sizin için kolay değil, ama olumluda sonuçlana bilir, çekmek istediğiniz para ve aylık gelirinize bakacaktır banka eğer şartlar el verirse büyük ihtimalle verir.

Düzenli kredi kartı kullanımı, ihtiyaç kredisi alıp ödeme gibi durumlar yükseltiyor diye biliyorum şahsen. Düşük miktarda ihtiyaç alıp sonra düzenli öderseniz falan artabilir.
Ziraat üzerinden dijital kredi kullanmıştım. Düzenli olarak ödemesini yapıyorum şu an hiç gecikmedi.

Dün veya ay geçikmesi oluyor mu ?
Hiç gecikme olmuyor hocam. Gününde ödüyorum, yalnızca Haziran ayında benim dikkatsizliğim sonucu kullanmadığım ikinci kredi kartımın 300 TL gibi bir borcu gecikmeye girmiş ödemediğim için, raporda o 1 ay kırmızı olarak gözüküyor. 1 aylık gecikme kredi notunu bu kadar düşürebilir mi?

Ziraat üzerinden dijital kredi kullanmıştım. Düzenli olarak ödemesini yapıyorum şu an hiç gecikmedi.

Hiç gecikme olmuyor hocam. Gününde ödüyorum, yalnızca Haziran ayında benim dikkatsizliğim sonucu kullanmadığım ikinci kredi kartımın 300 TL gibi bir borcu gecikmeye girmiş ödemediğim için, raporda o 1 ay kırmızı olarak gözüküyor. 1 aylık gecikme kredi notunu bu kadar düşürebilir mi?
Kredi kartı limitiniz, maaşınızdan yüksek olabilir mi? Kredi alabilirsiniz ama yine de uçuk kaçık bir fiyat olmaz ise, burada bankanın bakacağı en önemli şey geliriniz olacaktır düzenli bir geliriniz var ise sıkıntı çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı