Fingertip grip mouse tavsiyesi

@Jehremar Fury Z öneririm, kullanıyorum uzun süredir. Sorularınızı cevaplayabilirim.

Yorumunuz için teşekkür ederim, ben de birkaç inceleme videosu izleyerek siparişi verdim bakalım hayırlısı artık.
Konu başında belirttiğim gibi parmak ucu ve pençe karışık kullanıyorum bir adı varsa artık.
Logitech G PRO superligth alışamadım bir türlü hem terletiyor hem de tutuş şeklime göre uzun geldi biraz ayrıca tam kavrayamıyorum, kablosuz olması ilk tercihim tabii ki yoksa örnek verdiğim ürünlerden birini kesinlikle alırdım. Aslında bu fareyi (pwnage Ultra Custom symm 2 ) almak isityordum ama hiçbir yerde bulamadım. Sonra Fury Z'nin buna benzediğini belirten yorumlar okudum ben de siparişi verdim.
Merak ettiğim G PRO'dan daha kısa mı kavraması daha mı iyi onu kullanıp öğreneceğim.
Tabi sizin yorumlarınızı da görmek isterim.

GM 8.0, GM 4.0 ve Huano blue dot baya begenilen switchler. Youtube uzerinden Beardedbob kanalinda baya detayli inceleme ve karsilastirma videolar mevcut mouselar hakkinda. Fikir vermesi acisindan oraya da bakabilirsin.

Wraith padler fiyat olarak ucuz ama performansi nasil olur bilemiyorum. Alternatif yok zaten bildigim kadariyla yurtdisi siparisi haric.

Geri
Yukarı