Fırçalamaya rağmen dişlerin çürümesi

Dişlerimi düzenli fırçalamama rağmen bu haldeler. Aileme 1 yıldan fazla bir süredir söylüyorum dişciye goturmeleri için ama sürekli erteliyorlar. Bir türlü goturmediler dişçiye. Bu dişler ne olacak? Daha 15 yaşındayım. Ve bu halde olmalarının sebebi genetik olabilir mi?

Genetik olabilir bizim ailede dişleri iyi olan yok akrabalarda dahil.

Benimde fırçalamama rağmen çürüyor fakat sizin dişlerinizin durumu vahim. Ne olursa olsun acilen diş hekimine gidin. Sağlık ertelenecek bir şey değil ilerde çok pişman olursunuz.

Hocam cözülmeyecek bir şey degil ama acilen doktora gitsenız cok iyi olur.

Hocam bence de suç var abur çutur fazla yiyorum ama ailemin fark edip küçük bir çürükleri bile götürmesi gerekirken sürekli ertelemesi.

Benim de fırçalamama rağmen çürüyor fakat sizin dişlerinizin durumu vahim. Ne olursa olsun acilen diş hekimine gidin. Sağlık ertelenecek bir şey değil ileride çok pişman olursunuz.

Reis bayramdan sonra gideceğim inşallah aileme baskı kurup.

Hocam bence de suç var abur çutur fazla yiyorum ama ailemin fark edip küçük bir çürükleri bile götürmesi gerekirken sürekli ertelemesi.

Umarım kolada içmiyorsunuz ben 15 senedir kola içtim bırakması cidden zor aburcuburlar abartılırsa hızlı çürütür.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı