Çözüldü Firefox düşük indirme hızı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

513252

Hectopat
Makaleler
2
Brave Browser'dan Firefox'a geçtim. İnternetim gayet iyidi. 10GB'lık bir dosya indiriyorum, eskisi kadar verim alamıyorum. Saniyede 600kb indiriyor. Firefox
kişiselleştirilebilir olduğu için indirdiğimde "Çok güzel bir tarayıcı" deyip diğer tarayıcıları bilgisayarımdan sildim. Yardım edebilecek var mı?

Çözüm
Bazı siteler dosyaların indirme hızını kısıtlayabiliyor. Yani tarayıcıyla ilgili değil. Tam olarak nereden indiriyordun dosyayı? Ayrıca bu sitelerden indirdiğin dosyaların indirme hızının yükselmesi için IDM kullanmanı öneririm.
Bazı siteler dosyaların indirme hızını kısıtlayabiliyor. Yani tarayıcıyla ilgili değil. Tam olarak nereden indiriyordun dosyayı? Ayrıca bu sitelerden indirdiğin dosyaların indirme hızının yükselmesi için IDM kullanmanı öneririm.

Çözüm
Dediğiniz doğruymuş, farklı sitelerden ".rar" dosyaları indirirken gayet iyi performans alıyorum.
Yardımınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı