Google, eğer Firefox kullanıyorsanız YouTube videolarını bilerek yavaş açıyor

Burası kafamda daha fazla soru işareti uyandırdı :D CPU fanı nasıl yok hocam? Atom laptop falan mı?

Hayır i3 2.nesil masaüstü. CPU fanı vardı yaklaşık 5-5.5 sene önce işlemciye bakayım diye çıkarttım. Termal macun zaten ölmüştü onu sildim (yeni macun sıkmadım) fanı geri yerleştirirken yanlışlıkla ayaklarını kırdım. Bir ara iple sabitledim birkaç hafta dayandı. Sıcak silikon ile sabitledim bir süre gitti sonra düştü bilgisayar sallanınca. Öyle işte CPU fanı kenarda bekliyor hep böyle daha güzel odamı ıstıyor ;)

Hayır i3 2.nesil masaüstü. CPU fanı vardı yaklaşık 5-5.5 sene önce işlemciye bakayım diye çıkarttım. Termal macun zaten ölmüştü onu sildim (yeni macun sıkmadım) fanı geri yerleştirirken yanlışlıkla ayaklarını kırdım. Bir ara iple sabitledim birkaç hafta dayandı. Sıcak silikon ile sabitledim bir süre gitti sonra düştü bilgisayar sallanınca. Öyle işte CPU fanı kenarda bekliyor hep böyle daha güzel odamı ıstıyor ;)
İtfaiyeyi arayım mı? Duman geliyor mu? Ne kadar süredir böyle kullanıyorsun? Ve hepsinden daha önemlisi. BUNUN İÇİN BİR KONU AÇIP ANLATIR MISIN? :D Çok merak ettim gerçekten. O bilgisayarın başından neler geçtiğini bir dinlemek istiyorum. Konunun teması da sana kalmış bak. İşkence müzesinden satanik ayine kadar her türde temaya açığım. Okumak ve... gözlemlemek istiyorum 😈

Bende fark ettim. Premium hesabım giriliyken bir yavaşlatma yok ama hesaptan çıktığım zaman videolar geç açılıyor.

Buna ek olarak premium olanlara 1080p videolar kaliteli ama premium olmayanlara kalitesiz gösteriliyormuş. Ben bunu öğrenmeden önce son zamanlarda PC de 1080p izlememe rağmen videoların kötü göründüğünü fark edip defalarca çözünürlük ayarını kontrol etmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı