Fırına giden biri ceza yer mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
20 yaş altıyım. Fırına gidersem ceza yer miyim?

Hayır. Fırına gitmek serbest diye biliyorum.

Zaten 200-300m ötede. Teşekkürler.

Zaten gitmişsindir ama açıklama getireyim :) 20 yaş altına sokağa çıkmak tamamen yasak, fırın vs. gibi mahalledeki yakın yerlere 20-65 yaş aralığındaki vatandaşlar gidebiliyorlar.

Zaten gitmişsindir ama açıklama getireyim :) 20 yaş altına sokağa çıkmak tamamen yasak, fırın vs. gibi mahalledeki yakın yerlere 20-65 yaş aralığındaki vatandaşlar gidebiliyorlar.
Tam kapıya çıkacaktım 5 dakika sonra, vazgeçtim. 3000TL riske atılacak bir miktar değil.
Kardeşim her sokağı polis tutmuyor sonuçta, arada böyle acil ihtiyaçlarda kaçamak olur. Hem hava almış olursun, beyine oksijen gider. Her türlü kazan kazan :)
Bizim buralarda her taraftan siren sesi geldiği için biraz korkuyorum çıkmaya. 3000TL yok zaten olmayan para da gitmesin. :D

Şahsen ben polisi arayıp bu konuyu konuştum, marketten almam gerekenler var ve 2000li olduğumdan sokağa çıkma yasağım var dedim, maskeni tak çık dediler.

Şahsen ben polisi arayıp bu konuyu konuştum, marketten almam gerekenler var ve 2000li olduğumdan sokağa çıkma yasağım var dedim, maskeni tak çık dediler.
Belki siz 20 yaş olduğunuzdan dolayı esnetme yapmışlardır. Neyse babam gitti gerek kalmadı zaten. Teşekkürler yardım eden herkese.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı