Fıstıklı baklava mı cevizli baklava mı?

Deva Bulmam

Decapat
Bu sıralar diş sorunlarım yüzünden canım baklavayı yiyemeyeceğim 🥹

Ama daha 1-2 hafta önce hem fıstıklı hem cevizli baklava yedim. Net olarak söyleyebilirim ki Cevizli baklava çok daha iyi tat olarak. Normalde fıstığı, cevize göre çok daha fazla seven bir insanım sade yenildiğinde ama konu baklavaya gelince kesinlikle cevizli daha çok yakışıyor bence.

Peki sizin fikriniz nedir?

Ama daha 1-2 hafta önce hem fıstıklı hem cevizli baklava yedim. Net olarak söyleyebilirim ki cevizli baklava çok daha iyi tat olarak. Normalde fıstığı, cevize göre çok daha fazla seven bir insanım sade yenildiğinde ama konu baklavaya gelince kesinlikle cevizli daha çok yakışıyor bence.

Benim görüşüm fıstıklı baklava daha iyi ancak çok pahalı o yüzden cevizli seçilebilir çok değişmiyor ama tat olarak fıstıklı tekler bence.

Ama daha 1-2 hafta önce hem fıstıklı hem cevizli baklava yedim. Net olarak söyleyebilirim ki Cevizli baklava çok daha iyi tat olarak. Normalde fıstığı, cevize göre çok daha fazla seven bir insanım sade yenildiğinde ama konu baklavaya gelince kesinlikle cevizli daha çok yakışıyor bence.

Fıstıklı daha ağız tadıma uyuyor nedense. Spora başladığım için çok fazla yiyemiyorum. :(

763613346or-600x600.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı