FitGirl repack güvenilir mi?

@BasurluKutupAyısı, evet birçok site FitGirl'den alıyor çok bilindik diye. Ama öyle sitelerden indirmek yerine direkt kendi sitesinden indirmek daha mantıklı. Çünkü dediğiniz gibi üçüncü taraf siteler içine zararlı yazılım sıkıştırabiliyor. Eski bir oyun demişsiniz, eski oyunun kurulumu öyle uzun sürmez zaten. FitGirl'den indirebilirsiniz sorun yok.

Bu arada başka zaman lazım olursa DODI'nin de orijinal sitesi ".site" ile bitiyor.

@BasurluKutupAyısı, evet birçok site FitGirl'den alıyor çok bilindik diye. Ama öyle sitelerden indirmek yerine direkt kendi sitesinden indirmek daha mantıklı. Çünkü dediğiniz gibi üçüncü taraf siteler içine zararlı yazılım sıkıştırabiliyor. Eski bir oyun demişsiniz, eski oyunun kurulumu öyle uzun sürmez zaten. FitGirl'den indirebilirsiniz sorun yok.

Bu arada başka zaman lazım olursa dodı'nin de orijinal sitesi ".site" ile bitiyor.

Teşekkürler hocam ben cevabımı aldım iyi akşamlar.

Hazır konusu açılmışken yeni konu açmayayım dedim, SteamUnlocked güvenilir midir? Oyun kurulu halde geliyor sanırım o yüzden tercihim o siteden yana. Kullananlar bilgilendirebilir mi?

Hazır konusu açılmışken yeni konu açmayayım dedim, SteamUnlocked güvenilir midir? Oyun kurulu halde geliyor sanırım o yüzden tercihim o siteden yana. Kullananlar bilgilendirebilir mi?
PiratedGames Megathread'inde "Güvenilir Olmayan Siteler" listesinde yer alıyor. Bunun dışında birçok kullanıcı da "Güvenilir değil, önermem kullanmanızı." gibi şeyler söylüyor hakkında.

Güvenilir değil, yeni çıkmış oyunlar ve ya online olanlar malware içeriyor. SteamRIP güvenilir DDL sitelerinden biridir, onu öneririm.

Geri
Yukarı