Fitgirl Repack güvenilir midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendisinin hüviyeti, garantisi belli değildir. Litvanyalı bir kadın olduğu söylenmektedir. Yani her korsan sürümde olduğu gibi risk vardır.

Forumdaki bazı botlar hemen sert çıkıp %100 tehlikeli ve virüslü olduğunu iddia etmektedir. Ancak benim oyun fiyatları sebebiyle mecburi kullandığım veya denemek istediğim oyunlarda gördüğüm kadarıyla herhangi bir zararlı yazılım çıkmadı. Ancak kendisinin web sitesi taklit edilip malware, adware vb. çeşitli istenmeyen yazılımlar bulaştırılmak istenmektedir. Hakiki sitesinde sorun çıkmadı.

Verdiği oyunların ortak özellikleri, daha önce başkası tarafında kırılıp yayınlanmış crack dosyalarını kullanarak (bazen alternatif crack dahi koyar) çok yüksek sıkıştırma ile paketlenmiş olmalarıdır. Kurulum esnasında işlemci kullanımı %90-100 görüyor diye korkanlar var. Sonuç olarak diğer pek çok korsan dağıtım ve bilhassa torrentlere göre -nispeten- güvenlidir.

İndirdiğin siteye bağlı, kurulum yaptığında bilgisayarın Allah'ı görür.

Kendi sitesinden indirdiyse sıkıntı olmaz. Ancak farklı sitelerden indirdiyse vah haline.

Kendisinin hüviyeti, garantisi belli değildir. Litvanya'lı bir kadın olduğu söylenmektedir. Yani her korsan sürümde olduğu gibi risk vardır.

Forumdaki bazı botlar hemen sert çıkıp %100 tehlikeli ve virüslü olduğunu iddia etmektedir. Ancak benim oyun fiyatları sebebiyle mecburi kullandığım veya denemek istediğim oyunlarda gördüğüm kadarıyla herhangi bir zararlı yazılım çıkmadı. Ancak kendisinin web sitesi taklit edilip malware, adware vb. çeşitli istenmeyen yazılımlar bulaştırılmak istenmektedir. Hakiki sitesinde sorun çıkmadı.

Verdiği oyunların ortak özellikleri, daha önce başkası tarafında kırılıp yayınlanmış crack dosyalarını kullanarak (bazen alternatif crack dahi koyar) çok yüksek sıkıştırma ile paketlenmiş olmalarıdır. Kurulum esnasında işlemci kullanımı %90-100 görüyor diye korkanlar var. Sonuç olarak diğer pek çok korsan dağıtım ve bilhassa Torrent'lere göre -nispeten- güvenlidir.

Ben başka siteden indirmiştim. Büyük ihtimalle o yüzden trojan girdi.

Alternatifleri olan DODI & xatab Repack sırf kurulum süreleri itibariyle daha mantıklı, tabii soruya gelecek olursak orijinal sitesini kullandığınız sürece evet güvenilirdir.

Güzel site ama oyun kurulumları çok uzun sürüyor.

Bayağı bir oyun indirmişliğim var oradan, bir sıkıntısını görmedim. O ablamız sadece sıkıştırma olayını yapıyor, crack falan kendisi yapmıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı