FitGirl repack sinirlendi

Bu konu yardım için açılmış bir konu değil. Yardım isteseydim bir konu için çözüm istemem gerekirdi (istisnaları mutlaka vardır) ama burada korsan oyun yüklerken gördüğüm ilginç bir olayı paylaşıyorum.

Orada "Doğrulama sadece tüm dil seçenekleri aktif olduğunda çalışır." anlamına gelen bir cümle var.
Tüm diller yüklenmez ise bazı oyun dosyaları eksik olur neticesinde doğrulama düzgün çalışmaz.
Tüm dil seçenekleri yazmıyor. Selective components ile neyi kastettiğini bilemezsin. Sadece REDIST de olabilir. Dil seçeneği bile olmuyor bazılarında. Oyunu bile bilmeden varsayım yapmışsınız.

Beyler siz şaka mısınız? "kimisi düzgün kuramamışsın, oyunu sil tekrar yükle" gibi şeyler söylemiş. Arkadaşlar zaten fotoğrafın altında yazıyor: İngilizce hariç hiçbir dili yüklememesini, DirectX ve VSC kurmamasını istedim. Bunları istemediğim için otomatik olarak oyunun dosyaları eksik geliyor ve kıran arkadaş bu yüzden bana nazikçe bir uyarı yapıyor. Oyunda zaten bir sorunum yok ya da konuyu yardım amaçlı açmadım, ilk defa gördüğüm için garip geldi ve sizle paylaşmak istedim.

Adam kısaca benim hazırladığım pastayı kendin bozdun tadını beğenmeyip evime gelip bu pasta bok gibi diyerek idiot durumuna düşme canımın içi demiş. Son derece naif bir beyefendiye benziyor bu mesajı yazan birey.

Eki Görüntüle 1831383

Dostlar crack oyun yükledim ve yüklerken diğer dilleri ve DirectX'i yüklememesini istedim ve kurulum bitince şöyle bir şey çıktı.
Sana demiş ki opsiyonel şeyleri kurmadığın için doğrulama yapamıyorsun, zaten doğrulama ancak tüm dosyalar kurulu ise çalışır. Altta da benim sitemde bunları paylaşmaya cüret etme, kendini IQ seviyesi düşük birisi gibi gösterme demiş. Ayrıca hani sosyalde korsan konuya izin yoktu?

Beyler siz şaka mısınız? "kimisi düzgün kuramamışsın, oyunu sil tekrar yükle" gibi şeyler söylemiş. Arkadaşlar zaten fotoğrafın altında yazıyor: İngilizce hariç hiçbir dili yüklememesini, DirectX ve VSC kurmamasını istedim. Bunları istemediğim için otomatik olarak oyunun dosyaları eksik geliyor ve kıran arkadaş bu yüzden bana nazikçe bir uyarı yapıyor. Oyunda zaten bir sorunum yok ya da konuyu yardım amaçlı açmadım, ilk defa gördüğüm için garip geldi ve sizle paylaşmak istedim.
Sen oyun indikten sonra doğrulama başlatmışsın. Programa da adam yazmış ki tüm dosyalar inmediği taktirde dosyaları kontrol edemezsin. Program bile sinirlenmiş sana. Bu ilginç bir olay değil, sana yapılmış bir uyarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı