FitGirl repack sinirlendi

Dosyaları kontrol etmemiş bile.''verifying is available only with all original game files installed'' yani diller dahil tüm oyun dosyaları yüklenmediği halde bu özellik kullanılamaz.
Opsiyonel dillerde hepsini seçmek zorunda değil.

DirectX kurulumları zaten genelde kurulamıyor dillerden de 1 tane yüklesen yeter. Partlı oyunun tek partını falan mı indirdin?

Birader bir şey olabilir bozulmuş olabilir çok mu biliyorsunuz her ağızdan boş boş laflar
Aynı soruyu size sormak lazım, konuyu mesajları okumamışsınız anlaşıldığı kadarıyla. Siz ne biliyorsunuz peki geldiniz bunu söylediniz :D

Oyunda zaten bir sorunum yok ya da konuyu yardım amaçlı açmadım, ilk defa gördüğüm için garip geldi ve sizle paylaşmak istedim.

Garip bir olay derken yaptığınız seçimlerin sonucu olarak bunları beklemiyor muydunuz?

20 dosya kontrol etmiş zaten 8 bad 12 kayıp, ok alan dosya yok garip, kurulumda bende zaman zaman opsiyonel kurulum seçip gereksiz dilleri yada directx guncellemesi yapmasın visual++ yapmasın cart curt seçtim ama hiç yaşamadım.

Dosyaları kontrol etmemiş bile.''verifying is available only with all original game files installed'' yani diller dahil tüm oyun dosyaları yüklenmediği halde bu özellik kullanılamaz.
Bi ben anlamadım galiba. Ben de ingilizce hariç tüm dilleri kapatıyorum, directx ve visual'ı indirmiyorum fakat hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım.

Bi ben anlamadım galiba. Ben de ingilizce hariç tüm dilleri kapatıyorum, directx ve visual'ı indirmiyorum fakat hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım.
Büyük ihtimal indirdiği dosyada sorun var googlede arattığımda bunun bütün örnekleri 20 dosyalık (büyük ihtimal aynı oyun) olarak çıkıyor.

Bu benimde başıma gelmişti. Herhangi bir sıkıntı çıkmıyor. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı