FitGirl repack sinirlendi

Aşağıdaki kısmı göremiyorum yani ben. Haklısınız. Ben salağın tekiyim.

Size kolay gelsin.
Tekrar okumanızı tavsiye ederim hocam. Problem üstte belirtildiği gibi opsiyonel olan dosyaların seçilmemesinden kaynaklı. Tüm opsiyonel dosyalar bulunmadığından bu işlem gerçekleşememiş. İndirilen yerde sıkıntı yok, opsiyonel kurulum seçeneklerinin tamamı seçilmeliydi.

Dolaylı yoldan kendiniz hakkındaki yorumunuzun doğru olduğu çıkarımına varabilirsiniz.

Sizede kolay gelsin.

Checksum yapan birinin tüm dosyalara sahip olmaması checksum yapan kişinin sorunudur. Bu bu kadar basit. Checksum yapmak hatırladığım kadarıyla zorunlu değil. Opsiyonel olarak sunuyor. Belki varsayılan olarak açık geliyordur ama o kadar.
Opsiyonel olsun olmasın, dosya silip checksum yapmak FitGirl'ün dediklerinden çok daha ağırını hak eder bence. Olayla başlı başına ters.

Eki Görüntüle 1831383

Dostlar crack oyun yükledim ve yüklerken diğer dilleri ve DirectX'i yüklememesini istedim ve kurulum bitince şöyle bir şey çıktı.
Sanki başka bir yerden çalmış gibisiniz SS’i.
IMG_6522.png

İstediği tüm dilleri yükle ardından tekrar kontrol ettir. Bu aralar FitGirl ablamız sinirli sanırım bu mesajı 6.görüşüm falan herhalde. Bu mesajı hangi oyundan aldınız?

İstediği tüm dilleri yükle ardından tekrar kontrol ettir. Bu aralar FitGirl ablamız sinirli sanırım bu mesajı 6.görüşüm falan herhalde. Bu mesajı hangi oyundan aldınız?
Detroit'te aldım ama zaten neden aldığımı biliyorum ve oyunda herhangi bir sorun yok, o yüzden benim için sorun yok :D .
(Oyunu daha önce satın aldığım için gönlüm rahat)

Geri
Yukarı