Fitness için tavsiyeler istiyorum

proxys3555

Picopat
Daha fazla  
Bu aksam İzmir'de us akedemiye kayıt oldum. Yarın üyeliğim başlıyor. İlk merak ettiğim şey antrenör yemek programı hazırlıyor mu yoksa sadece antrenman programı mi?

İkinci merak ettiğim dediğim gibi ilk deneyimim sizce antrenör hareketlerde yardımcı olur mu? Çünkü gerçekten hiçbir hareketi bilmiyorum.

Son merak ettiğim tavsiyeniz var mı?

Bir de biraz saçma ama kafama takılıyor 16 yaşındayım ve bacaklarım çok olmasada biraz kıllı şort giysem sıkıntı olur mu bilmiyorum.

Son düzenleme:
Bu aksam İzmir'de us akedemiye kayıt oldum. Yarın üyeliğim başlıyor. İlk merak ettiğim şey antrenör yemek programı hazırlıyor mu yoksa sadece antrenman programı mi?

İkinci merak ettiğim dediğim gibi ilk deneyimim sizce antrenör hareketlerde yardımcı olur mu? Çünkü gerçekten hiçbir hareketi bilmiyorum.

Son merak ettiğim tavsiyeniz var mı?

Bir de biraz saçma ama kafama takılıyor 16 yaşındayım ve bacaklarım çok olmasa da biraz kıllı şort giysem sıkıntı olur mu bilmiyorum.

Hoca büyük ihtimal özel uğraşarak bir beslenme programı yazmaz, yazarsa herkese verdiğini yazar. Yardım eder Hareketler'de ve utanmanıza gerek yok, şort giyebilirsiniz. Bol şans.

Yeni konular

Geri
Yukarı