Fitness idman programım nasıl?

2,5 aydır spor yapıyorum ama bu programa bu hafta geçiş yapacağım.
2,5 aydır Push Pull Legs progrmı tarzında gidiyordum:

2,5 ayda gelişim güzel oldu. Kaslarda su toplandığı için vucut şekillendi, +13kg koydum. Fazla olmasa da gözle görülür kas kütlesi koymayı başardım, fark edilir derecede. Göğüs biraz daha dışarıya patlak verdi, sırt parçalandı, kollar bombeli hale geldi. Tabii bunlar kişiden kişiye göre değişir.

Askerden önce güçlenmek içinse, 2,5 ay içerisinde hacim olarak fazla bir gelişim olmasa da güç olarak fazlasıyla gelişim elde edersiniz.
Kaslarınız açılır, kas hafızanız oturur, hamlığı atarsınız.

Sporunuza başlayın, haftadan haftaya yaptığınız hareketlerde ağırlık arttırmaya gayret edin ( doğru formda olacak şekilde ).. Olmuyorsa o ağırlıkta devam edin, diğer hafta tekrar deneyin.
5x5 veya benim 5x5 izole programımı uygulayabilirsiniz, güç artışı olacağından eminim.

Dönüşünüz için teşekkür ederim.
Benim kısa vadede amacım görselden ziyade, güç olarak gelişmek olacaktır. Bugün full body program ile başladım. Boyum 185, kilom 70.
Biraz ümitsizdim ama kararlı şekilde devam edeceğim. Kas hafızası nedir bilmiyorum ama en azından kaslarımın açılması iyi olur.
İlk seferde 7 kilo ile başladım. 3*10 setler denedim. 5*5 daha verimli ise ona dönebilirim.

Dönüşünüz için teşekkür ederim.
Benim kısa vadede amacım görselden ziyade, güç olarak gelişmek olacaktır. Bugün full body program ile başladım. Boyum 185, kilom 70.
Biraz ümitsizdim ama kararlı şekilde devam edeceğim. Kas hafızası nedir bilmiyorum ama en azından kaslarımın açılması iyi olur.
İlk seferde 7 kilo ile başladım. 3*10 setler denedim. 5*5 daha verimli ise ona dönebilirim.
Yeni başlayanlar için güçlenmek adına 5x5 öneriliyor. Çoğu kişi mantıklı bulmasa da araştırmalar niteliğinde bakıldığında etkili bir program.

Yeni konular

Geri
Yukarı