Fitness Programı Nasıl Olmalı?

C-Note

Hectopat
Yer
Batman
Daha fazla  
Merhaba, MSÜ sınavına hazırlanıyorum. Fizik Yeterlilik Testi için Fitness'a başladım. Amacım vücut geliştirme değil zaten bunu hocada söylemişti. Hocaya program olacak mı dediğimde evet olacak dedi fakat bana program verilmedi. İki ayrı hocaya program ile ilgili soru sordum program olacak gibisinden bir şeyler söyledi. Fitness üzerinden 2 gün geçti program bana ne zaman verilir? Beslenme programı ile ilgili soru sorduğumda bana kilo vermek istiyorsan şunu ye bunu yeme tarzında bir şeyler söyledi bunlar benim bildiğim şeyler. Protein tozu kullanmak istemiyorum sizce nasıl beslenmeliyim? Beslenme ile ilgili bilgisi olanlar arkadaşlar yazmadığım eksik bir bilgi olursa soru sorup ona göre bir program bana önerebilirler. Ve ben mülakatlara hazırlanıyorum vucüt geliştirme ile bunun arasındaki fark nedir? Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Bir tür vardı amaç vücuda kas kütlesi kazandırmak değil iç kuvveti artırmak gibi bir şeydi. Yanlış söylüyorda olabilirim. Özetle camış gibi adamın 30 kilo kaldıramazken normal görünüşlü kişilerin 60-70 kaldırması ve bu 60-70 kaldıranların yaptığı olay. :D

Bir tür vardı amaç vücuda kas kütlesi kazandırmak değil iç kuvveti artırmak gibi bir şeydi. Yanlış söylüyorda olabilirim. Özetle camış gibi adamın 30 kilo kaldıramazken normal görünüşlü kişilerin 60-70 kaldırması ve bu 60-70 kaldıranların yaptığı olay. :D
Yani amaç vücuduma kas kütlesi değil güç kazandırmak :D

Youtube platformunda bir sürü video mevcut yeni başlayanlar için. Programlar, bilgilendirmeler, beslenmeler hakkında bilgiler. 1 hafta alışma süresidir. 1 haftadan sonra program verilmiyorsa ilgilenmiyorlar demektir. Bilgehan Koç'un Youtube kanalında yeni başlayanlar için programı mevcut o programı uygulayabilirsiniz. Videoları izledikten sonra aklınıza takılan soru olursa seve seve cevaplarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı