Five Nights at Freddy's: Security Breach Foxy ve Bonnie neden yok?

Bonnie arıza çıkardığı için götürüldüğü söyleniyor(freddyden anlıyoruz). Ve Foxy sanırım öldürüldü ruhu serbest. Diğer animatronikler gibi.

Zaten bi tek Foxy değil çoğu animatronik Golden Freddy sayesin de serbest kaldı ve şuan oyun da boşluk var. Puppet ve Golden Freddy nerde bilinmiyor. Ve en önemlisi Afton nasıl cehennemden kaçtı ?

Zaten bir tek foxy değil çoğu animatronik golden freddy sayesin de serbest kaldı ve şu an oyun da boşluk var. Puppet ve golden freddy nerede bilinmiyor. ve en önemlisi afton nasıl cehennemden kaçtı?

Gerçekten puppet nerede o zaten her şeyi başlatan animatronik.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim anlamadığım molten freedy nasıl hala hayatta kalabildi hadi purple guy bizim şarj istasyonlarin için de kalmıştı.
Bunny ariza vs çıkardığı için sanırım.
Foxy yerinede roxy var sanırsam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim anlamadığım molten freedy nasıl hala hayatta kalabildi hadi purple guy bizim şarj istasyonlarin için de kalmıştı.
Bunny ariza vs çıkardığı için sanırım.
Foxy yerinede roxy var sanırsam.
Bu video da bir karmaşıklık var. Molten Freddy onu kurtarıyor için de 2 ruh var diye biliyorum çünkü. Ve hayatta kalma sebebi büyük ihtimalle çok ince olduğu için kaçmış olabilir.

Bu video da bir karmaşıklık var. Molten Freddy onu kurtarıyor için de 2 ruh var diye biliyorum çünkü. Ve hayatta kalma sebebi büyük ihtimalle çok ince olduğu için kaçmış olabilir.

Ama onu çekerken saldırıyor gibiydi ve purple guy da bağırıyordu.
Anlamadım çok değişik bir sondu.
Nedense bu oyun bence bağımsız olmaliydi vanny vs çok saçma idi.

Ama onu çekerken saldırıyor gibiydi ve purple guy da bağırıyordu.
Anlamadım çok değişik bir sondu.
Nedense bu oyun bence bağımsız olmaliydi vanny vs çok saçma idi.
Vanny saçma değil asıl yöneten o. Ruh yolları ile onu kontrol edip kendini canlandırdı nasıl yaptı bilmiyorum. Ve molten freddy büyük ihtimalle onu yukarı çekip kurtardı.

Geri
Yukarı