Five Nights at Freddy's: Security Breach Foxy ve Bonnie neden yok?

Vanny saçma değil asıl yöneten o. Ruh yolları ile onu kontrol edip kendini canlandırdı nasıl yaptı bilmiyorum. Ve molten freddy büyük ihtimalle onu yukarı çekip kurtardı.

İyide asıl orada baktığımızda vanny daha çok bu vanessa adlı kişinin üstüne giymis kostum gibi duruyor.
Çünkü vanny i parçala dediğimiz zaman freddy de ki gibi parçalar çıkmıyordu etrafa.
Molten freedy de yanmıştı ama sanki ve yüzü farklıydı sl freedynin yüzüne benziyordu.
Değişik bir sondu.
Özellikle purple guy in kontrol etme anları.

İyide asıl orada baktığımızda vanny daha çok bu vanessa adlı kişinin üstüne giymis kostum gibi duruyor.
Çünkü vanny i parçala dediğimiz zaman freddy de ki gibi parçalar çıkmıyordu etrafa.
Molten freedy de yanmıştı ama sanki ve yüzü farklıydı sl freedynin yüzüne benziyordu.
Değişik bir sondu.
Özellikle purple guy in kontrol etme anları.
Farklı bir sonda maskeyi çıkarıyor ve güvenlik görevlisi olduğunu görüyoruz. Belli zamanlar kontrolunu kaybedip kostum giyiyor animatronikler görmesin diye. Afton zekası işte.

Farklı bir sonda maskeyi çıkarıyor ve güvenlik görevlisi olduğunu görüyoruz. Belli zamanlar kontrolunu kaybedip kostum giyiyor animatronikler görmesin diye. Afton zekası işte.

Sizce adalin freddynin bozulmasi hakkinda yaptığı teori doğru mudur?

Bir de vanny gelince halüsinasyon filan oluyor.
Afton u kaç kere yakmamiza rağmen sakat haliyle nasıl kaçabiliyor hala anlamıyorum. :D

Teori değil. Gerçek o. Afton güç alarak yavaş yavaş ruhsuz animatronikleri ele geçirmeye başladı. Bi tek Freddy direndi çünkü içinde 4. oyun da oynadığımız çocuk var diye biliyorum. Bizi de ölen kız kardeşine benzetiyor koruyor.

Bir de vanny gelince halüsinasyon filan oluyor.
Afton u kaç kere yakmamiza rağmen sakat haliyle nasıl kaçabiliyor hala anlamıyorum. :D
Bedeni yandı ruhu hala var. Tek sorun güç ve konak.

Teori değil. Gerçek o. Afton güç alarak yavaş yavaş ruhsuz animatronikleri ele geçirmeye başladı. Bir tek freddy direndi çünkü içinde 4. oyun da oynadığımız çocuk var diye biliyorum. Bizi de ölen kız kardeşine benzetiyor koruyor.

Bedeni yandı ruhu hala var. Tek sorun güç ve konak.

Ölen erkek kardeşi değil miydi?
Çünkü karakterimiz erkek ya.

Vanny saçma değil asıl yöneten o. Ruh yolları ile onu kontrol edip kendini canlandırdı nasıl yaptı bilmiyorum. Ve molten freddy büyük ihtimalle onu yukarı çekip kurtardı.
william vanny'i yönetiyor ve oyunun sonunda olan bence vanny ruhu çünkü o insan olsaydı ölürdü orda

Knk Molten Freddy dediğin yaratık Blob. Ayrıca William'dan nefret ediyor. Umarım ölmüştür. Artık William'dan sıkıldım. Eskiden gizem teori vs. güzeldi ancak tadı kalmadı William'ın hikayesinin.

Knk Molten Freddy dediğin yaratık Blob. Ayrıca William'dan nefret ediyor. Umarım ölmüştür. Artık William'dan sıkıldım. Eskiden gizem teori vs. güzeldi ancak tadı kalmadı William'ın hikayesinin.
Hikayenin başlama sebebi ve devam etme sebebi william kanka ne anlatıyon

Geri
Yukarı