Five Nights At Freeddy's serisi mi daha korkunç? Outlast serisi mi?

Merhaba öylesine kendime kendime burada takılıyordum. Sonra aklıma geldi. Hangi korku oyunu daha korkunç? Size göre hangisi? 2 tane oyun vericeğim bunlar zaten bilindik oyunlar. İlk oyun Five Nights At Freddy's, 2. oyun ise Outlast 1 ve 2.Sizce hangisi daha korkunç? Not: Five Nights At Freddy's derken bütün serilerinden bahsediyorum 1 2 3 4 5 6 7 gibi.
Five Night's At Freddy korku oyunu fakat oyunun içeriği daha çok easter-egg ve hikayesine dayalı. Ben FNAF'ı daha çok seviyorum ki 2015'den beri oynuyordum fakat korkunçluk bakımından Outlast, eğer hiç oynamadıysan, nerede ne çıkacağını bilmiyorsan dahada korkunç olur.

Outlast daha korkunç, FNAF'da sadece kapıları kontrol ediyoruz. Outlast'ta ise manyak doktordan kaçıyoruz, kayıt alıyoruz... Outlast daha korkunç.
FNAF serilerini hepsini dedim.5'de Micheal Afton'ı oynadığımız için Afton Aile hikayesi korkunç biraz ne biliyim bite of 87 gibi.Birde o değilde biz hep Michael Afton'ı oynuyoruz neyden bahsediyorum ben :D

Outlast 1 oynayıp bitirdim daha önce, ancak FnaF 1'de 5 dakika bile geçiremiyorum. Bu bağlamda kesin ve net bir şekilde FnaF serisi daha korkunç diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı