FiveM 6 GB RAM ile Oynanır mı?

hypxness

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlarım FiveM oynuyor ve bende onlarla oynamak istiyorum. 6 GB RAM ile oyunu oynayabilir miyim? Yoksa RAM upgrade etmem gerekir mi? Normal Online oynadığım zaman hiçbir sıkıntım olmuyor. Gerek FPS gerek drop girme olasılığı açısından, arada bir drop giriyor ama buna rağmen rahatlıkla 250 saat oynadım oyunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fazla FPS düşmesi yersin aynı sıkıntı bende de var 6 GB benimki de aşırı fazla FPS düşmesi giriyor 8 GB RAM aldım onlar gelince sıkıntının düzelip düzelmediğini size söyleyebilirim.

Çok fazla FPS düşmesi yersin aynı sıkıntı bende de var 6 GB benimki de aşırı fazla FPS düşmesi giriyor 8 GB RAM aldım onlar gelince sıkıntının düzelip düzelmediğini size söyleyebilirim.
Sistem topladım dostum, fakat 8 bile yememeye başladı artık FiveM için eğer RP sunucularında oynuyorsan.

Dostum hala east roleplay oynuyor musun?
Hayır, v1 hali keyifliydi fakat sonradan iyice rol bilmeyen, her rolün sonunu gun rp'ye çıkaran adamlar doldu. Çatışmada kendini revleyen admin mi dersin, hile açanı mı dersin her şey yaşandı. Şu an kaliteli sunucu bulamadığım için bıraktım oyunu. Kaliteli bi sunucu bulursam dönebilirim.

Hayır, v1 hali keyifliydi fakat sonradan iyice rol bilmeyen, her rolün sonunu gun rp'ye çıkaran adamlar doldu. Çatışmada kendini revleyen admin mi dersin, hile açanı mı dersin her şey yaşandı. Şu an kaliteli sunucu bulamadığım için bıraktım oyunu. Kaliteli bi sunucu bulursam dönebilirim.
Kaliteli bir sunucu İstanbul Roleplay vardı ESX serveri kapatıp QBUS açtılar founderi kayboldu,
99Roleplay var +18 isen eğer.
Bir sürü sunucu var aslında Red Roleplay, 99 Roleplay, EDRP gibi sunucular.
Ayrıca 8GB RAM yetmez kendimden biliyorum daha bugün 3200mhz 8x2 RAM aldım %40 performans etkiledi.

Yeni konular

Geri
Yukarı