FiveM server önerisi

Onuris

Femtopat
Beyler FiveM'de rp başlamak istiyorum. 3 senedir falan rp yayınları izliyorum ve artık başlamaya karar verdim ama sıfırdan başlayanlar için +18 bir sunucu bulamadım. Hepsi daha önce FiveM'de oynamış adamlar arıyorlar. Var mı bana sunucu tavsiye edecek? Asker olarak içinde lspd gibi askeri bir oluşum olan bir sunucu olsa daha güzel olur ama şimdilik her türlü sunucuya açığım. +18 ve kalabalık bir sunucu arıyorum kısaca.

Son düzenleyen: Moderatör:
2084 RP'de aktif olarak oynuyorum. Türk sunucu listesindeki en kaliteli ve en gerçekçi polis rolü dönüyor. +18, paketi, rol kalitesi vs. gayet iyi.

Muratabigf kuruyor daha yeni 65 kişilik olacakmış çoğunu tanırım kaliteli ortamdır çoluk çocukla ugraşmazsın.

Benim bilgim yok serverlarla ilgili ama izlediğin yayınlardaki gibi olmayacak. Ayrıca oyuncu kalitesi çok düşük. İnsanlar torpil yapıp duruyorlar.

2084 RP'de aktif olarak oynuyorum. Türk sunucu listesindeki en kaliteli ve en gerçekçi polis rolü dönüyor. +18, paketi, rol kalitesi vs. gayet iyi.
Biraz incelerim teşekkürler.
Muratabigf kuruyor daha yeni 65 kişilik olacakmış çoğunu tanırım kaliteli ortamdır çoluk çocukla ugraşmazsın.
Yeni başlayacağım için tanınmış kişilerin sunucularına girmek biraz zor olur şimdilik. Teşekkürler ama yinede.

Benim bilgim yok serverlarla ilgili ama izlediğin yayınlardaki gibi olmayacak. Ayrıca oyuncu kalitesi çok düşük. İnsanlar torpil yapıp duruyorlar.
Çoğu öyle farkındayım. Bir iki gündür arıyorum bulamadım adam akıllı. O yüzden belki oynayan eden vardır aktif olarak onlardan fikir alırım dedim işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı