GTA 5 FiveM roleplay server önerisi

loon

Centipat
Merhabalar. Sosyal rp bazlı gun rp olmayan ve kadın oyuncu görünce aa karı diye koşmayacak düzgün kitlesi olan ve rol yapan bir server istiyorum. Çok kalabalık yerler sanki hep böyleymiş gibi geliyor o yüzden cidden düzgün insanların olduğu ve rol yapılan bir server biliyorsanız önerir misiniz?

Merhabalar. Sosyal rp bazlı gun rp olmayan ve kadın oyuncu görünce aa karı diye koşmayacak düzgün kitlesi olan ve rol yapan bir server istiyorum. Çok kalabalık yerler sanki hep böyleymiş gibi geliyor o yüzden cidden düzgün insanların olduğu ve rol yapılan bir server biliyorsanız önerir misiniz?
VR Roleplay

Piyasada suan bu ozellikelre gore sunucular cok az , olanlarda ahiret sorusu sorarak aliyor . Arkadas vizyoner demis ama orasi gun rp ayni zamanda low rp . Eyer rol bilgin yeterli ve saat in fazla ise BORP a basvuru atmani oneririm

Uzun süre u4rp.com 'da oynadım. Senin üzüleceğini düşünmüyorum. Bağışlı arabalar vs. var ama inan bana galeride alacaklarından hızlı değiller. Gun RP tadındadır , etkinlikleri boldur. Sosyal RP tabanlı ve sunucunun evreninin kendi hikayesi var. Mülakat biraz uzun ve zordur fakat sonunda çok eğlenebilirsin. Şimdiden iyi eğlenceler.

u4rp.com

Üstteki arkadaşın önerdiği sunucuyu bende tavsiye ederim. Araçlar konusunda söyledikleri doğru hızlarını ayarlayan ekipte yer almıştım bir süre. Fakat sosyal rp tabanlı kısmına çok katılamayacağım duruma göre değişiyor 1 hafta içerisinde arada birçok güzel sosyal rpler döndüğü oluyor veya çok nadiren sunucuda ilah mı silah mı belli olmayan karakterler olduğu için bu sosyal rp herkesin arkasından küfür ettiği saçma bir role veya gun rpye dönebiliyor. Bu mevzu dışında çok güzel bir sunucudur. Girmesi kolay değildir ve girdikten sonra uzun süre girmezseniz tekrar kayıt olmanız gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı