FiveM'in Steam'e Ekledikten Sonra Çalışmaması

meffemsd

Hectopat
Merhaba herkese, ben FiveM indirdim ama kurulumu biraz yanlış anladığım için Steam'i açıp "Oyunlar>Steam harici bir oyunu kütüphaneye ekle" seçeneğinden bilgisayarıma kurduğum FiveM'i Steam'e yükledim ve şimdi de FiveM'i açtığımda ilk ekranda öyle kalıyor, açılmıyor. Büyük ihtimal hata FiveM'i öyle Steam'e eklediğim için açmıyor. ilk başta açmıştı çünkü. Sorum şu: Bu FiveM'i nasıl Steam'den kaldırırım tamamen tüm dosyasını? Her şeyi yaptım, kütüphaneden sildim, sonra tekrar tekrar kurdum. Steam'i sildim tamamen tekrardan kurup FiveM'i açtığımda yine Steam'e bağlı olarak çalışıyor program. Ben Steam'e bağlı olarak çalışmasını istemiyorum. Ne yaptım ne ettim başaramadım. Bana yardım edebilecek birisi varsa çok sevinirim.

Kütüphaneden kısayolu kaldır diyebilirsiniz . Aslında oyunu steam a yüklemediniz arkadaşınıza hava atmak için oyuna girince gözükmesini istediniz(amaçta o zaten). Oyun gta 5 multi modu yani korsan olduğunu sanmam ama gta5 korsan olabilir :) .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı