Fiyat performans RTX 3050 laptop önerisi

Bütçe
23000

semercim

Hectopat
Daha fazla  
F/P olarak bu iki laptopu buldum ama Acer markasını çok bilmiyorum. Bu konuda tavsiyesi verebilir misiniz?

2222.jpg

111.jpg

VRAM'in 4 GB olduğunu unutmayın. Ve mutlaka yanında mümkünse alır almaz 8 GB RAM takviyesi de yapın. Linkleri atarsan teknik özelliklerine de bir bakarım.

Acer'ın bu kasası gayet güzel. 2 adet M.2 slotu ile geliyor 2280 boyunda. Lenovo kasa iyi güzelde hem işlemci olarak çok hafif geride hem de upgrade imkanı bir portu 2242 olduğundan daha kısıtlı. 95W RTX3050 bulunuyor Acer model, Lenovo ise 85W RTX3050'ye sahip. Panel kısmında ise Lenovo 120Hz görünüyor, en alt panel bu kasada olan. Lenovo'nun tek artısı DDR5 olması gibi görünüyor ama uçurum fark olmayacak. Önerim kesinlikle Acer olur. Teknik özellikleri aşağı bırakıyorum.

Lenovo;

Acer;

VRAM'in 4 GB olduğunu unutmayın. Ve mutlaka yanında mümkünse alır almaz 8 GB RAM takviyesi de yapın. Linkleri atarsan teknik özelliklerine de bir bakarım.
Günlük iş kullanımları ve max photoshop gibi programlar kullanılacak. 1X16gb versiyonu var onu tercih edebilirim. Tavsiye veren herkese teşekkür ediyorum.
444444.jpg

Günlük iş kullanımları ve max photoshop gibi programlar kullanılacak. 1X16gb versiyonu var onu tercih edebilirim. Tavsiye veren herkese teşekkür ediyorum.Eki Görüntüle 2115310
1x16 gb ile 2x8 gb ram arasında hatrı sayılır bir derecede performans farkı var. Tavsiyem 8 gb olan versiyonu alıp 2. bir ram takmanız yönünde olur.

Günlük iş kullanımları ve max photoshop gibi programlar kullanılacak. 1X16gb versiyonu var onu tercih edebilirim. Tavsiye veren herkese teşekkür ediyorum.Eki Görüntüle 2115310
Hocam 1x16 yerine 8 GB olan modele RAM takviyesi yapabilecek durumunuz varsa alır almaz garanti kapsamı dışına çıkmıyorsa RAM takviyesi yapın. 2x8 daha verimli çalışır 1x16'ya kıyasla.

F/P olarak bu iki laptopu buldum ama Acer markasını çok bilmiyorum. Bu konuda tavsiyesi verebilir misiniz?

Eki Görüntüle 2115153

Eki Görüntüle 2115152

Eki Görüntüle 2115152
Acer Nitro beş öneriliyor

Acer Nitro beş öneriliyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı