Fiyat performans SSD önerisi

Quartmo

Decapat
Anakart
A320M HDV R4.0
Herkese iyi forumlar. Konu başlığında belirttiğim gibi bana fiyat performans sorun çıkartmayacak SSD lazım. 240GB SSD de olur 480 GB da. İkisinden birisine karar vereceğim. Buraya danışıyorum çünkü SSD ile ilgili teknik bilgim çok yok. (kronik sorunlu olmayan SSD önerirseniz sevinirim :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Kioxia markasının 480'lik ve 120'lik olan SATA3 SSD'lerini kullanıyorum. 5-6 ay oldu bir sorun yaşamadım, şu ana kadar. Bir göz at derim.

Gigabyte pek iç açıcı değil. WD Green de önerilmiyor. Bu bütçede bundan başkası yok:

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte pek iç açıcı değil. WD Green de önerilmiyor. Bu bütçede bundan başkası yok:

WD Green konusunda pek olumsuz bir feedback görememiştim bilmiyorum belki de ben fazla takip etmedim, Gigabyte konusunda ise PNY kadar çekincedeyim aslında ben de, daha önce hiç kullanmışlığım yok F/P deyince arkadaş gözüme çarpan modeller bunlar oldu tabii iyice araştırma yapıp alsın sonradan başının ağrımasını diğer kullancılar gibi istemeyiz.

Hocam Gigabyte neden iç açıcı değil ve neden WD Green önermiyorsunuz?
WD Green konusunda pek olumsuz bir feedback görememiştim bilmiyorum belki de ben fazla takip etmedim, Gigabyte konusunda ise PNY kadar çekincedeyim aslında ben de, daha önce hiç kullanmışlığım yok F/P deyince arkadaş gözüme çarpan modeller bunlar oldu tabii iyice araştırma yapıp alsın sonradan başının ağrımasını diğer kullancılar gibi istemeyiz.

Hocam kurdan dolayı F/P alıyorum yoksa gözüm görmez EVO alırım ama işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı