Fiyatlar düşecek mi?

Fiyatlar zaten hali hazırda düşüşte. Kazım kazançları pek iyi durumda değil, talep düşüyor hızlı bir şekilde, stoklar yenileniyor. Çok aceleniz yoksa beklenir.

Sizin öncelikle üslup öğrenmeniz lazım hocam. Sonra yorum yaparsınız.
Ne üslubundan bahsediyorsun ülkenin durumundan haberin mi yok dolar 9 lira olacak utanmasa eşek gibi vergiler üf üf...
Hem yorum yapıp yapmayacağıma sen karar veremezsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne üslubundan bahsediyorsun ülkenin durumundan haberin mi yok dolar 9 lira olacak utanmasa eşek gibi vergiler üf üf...
Hem yorum yapıp yapmayacağıma sen karar veremezsin.
Olay vergiler falan değil hocam. Olay sizin üslubunuz. Yukarıda uygunsuz yazdınız, moderatör düzeltmiş. Fakat görüyorum ki akıllanmamışsınız. Ceza almak istiyorsunuz sanırım.

Neyse, birkaç cezadan sonra burada bu şekilde yazamayacağınızı anlarsınız diye umuyorum.

Olay vergiler falan değil hocam. Olay sizin üslubunuz. Yukarıda uygunsuz yazdınız, moderatör düzeltmiş. Fakat görüyorum ki akıllanmamışsınız. Ceza almak istiyorsunuz sanırım.

Neyse, birkaç cezadan sonra burada bu şekilde yazamayacağınızı anlarsınız diye umuyorum.
Yok bu ilk değil daha önce de ceza aldım bak istiyorsan.

Hocam ETH2 güncellemesi ile ETH madencilerinin kazançlarının azalacağını okumuştum bir haber sitesinden beklemekten zarar gelmez.

Selamlar, bu aralar bilgisayar toplamayı düşünüyordum. Birkaç bilgisayar buldum fakat bazı kişiler fiyatların düşeceğini o nedenle beklemenin daha iyi olacağını söylüyorlar. Bu ne kadar doğru sizce? Şu an RTX 2060'lı sistemler 8500 ile 9000 aralarında seyrediyor. Şu sıralar bayram kampanyalarında 10.000 TL'ye de RTX 3060 veriyorlar, beklemek mantıklı mı sizce?

Birkaç gün önce 1700TL olan Ryzen 5 3600 bugün 1829TL onlar düşse bile diğer şeyler yükselecek 1650 Super alacağım da be kadar düşebilir ki sonuçta 1000TL düşmeyecek. Çok bir şey beklemeyin yani.

Birkaç gün önce 1700TL olan Ryzen 5 3600 bugün 1829TL onlar düşse bile diğer şeyler yükselecek 1650 Super alacağım da be kadar düşebilir ki sonuçta 1000TL düşmeyecek. Çok bir şey beklemeyin yani.
Gamegaraj'daki 3060 sistemine bakıyordum aslında, geliştirmelerle beraber 11,500 civarına geliyor. RTX 3060 kötü bir kart değil fakat ekran kartları indirime giderse RTX 3070 veya 3070 Ti almayı düşünüyorum R5 3600'la beraber. Bakalım Ağustos'a kadar bekleyeceğim.

Hocam ben şahsen size bu konuda katılmıyorum her ekran kartının yapımcıları tarafından tavsiye edilmiş fiyatları vardır.Stok problemi azaldıkça fiyatlar elbet döner eski haline.Örneğin 1650 Super'in gelecek senenin sonuna kadar 1500-2000TL fiyat aralığına düşmesi büyük ihtimal.

Hocam ben şahsen size bu konuda katılmıyorum her ekran kartının yapımcıları tarafından tavsiye edilmiş fiyatları vardır. Stok problemi azaldıkça fiyatlar elbet döner eski haline. Örneğin 1650 Super'in gelecek senenin sonuna kadar 1500-2000TL fiyat aralığına düşmesi büyük ihtimal.

Hocam 1650 Super almak istiyorum şu an en az 5000TL EVGA var ve hani 1000-1500TL kadar düşeceğini zannetmiyorum en fazla 600TL falan 1650S için bence ama bende bekleyeceğim ağustosa kadar 1650S için. 3000TL'ye 1650S olacağını zannetmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı