Fiziğinizi seviyor musunuz?

Ben kadın reyonundan ceket alıyorum desem cevaplamış olurum. Çocuk reyonunda ya da genç reyonunda üstüme göre bulamadım ya kısa ya bol.
Boy 175 cm kilo 43 kg 16 yaşındayım ve erkeğim.
Boy: 1.79 Kilo: 93 Abimle deney yaptık. Bir insan sabah yeni kalktığı zaman daha uzun oluyor. Çünkü gece uyuyunca kemikler gevşiyor muymuş bir şey oluyormuş ve insanın boyu uzuyormuş. Sonra uyanınca ayakta kala kala akşama doğru tekrar kısalıyormuş. Kemikler sıkılaştığı için kısaltıyormuş. İşte abimle testini yaptık, sabah ölçtüğünde 1.79, akşam yatmadan önce ölçtüğünde 1.77 çıkmıştım. Abim internette görmüş bu bilgiyi, doğruluğunu teyit etmek için yapmıştı ve doğru çıktı. Şimdi kiloluyum ama uzun boylu sayılırım yaşıma göre. (14 yaşındayım) Kısa olsaydım çok çok kilolu dururdum muhtemelen ama boyum sayesinde çok kilolu durmuyorum. Çok uzun yazdım kısaca sanırım fiziğimi seviyorum ya :D

Boy: 1.79 kilo: 93 abimle deney yaptık. Bir insan sabah yeni kalktığı zaman daha uzun oluyor. Çünkü gece uyuyunca kemikler gevşiyor muymuş bir şey oluyormuş ve insanın boyu uzuyormuş. Sonra uyanınca ayakta kala kala akşama doğru tekrar kısalıyormuş. Kemikler sıkılaştığı için kısaltıyormuş. İşte abimle testini yaptık, sabah ölçtüğünde 1.79, akşam yatmadan önce ölçtüğünde 1.77 çıkmıştım. Abim internette görmüş bu bilgiyi, doğruluğunu teyit etmek için yapmıştı ve doğru çıktı. Şimdi kiloluyum ama uzun boylu sayılırım yaşıma göre. (14 yaşındayım) kısa olsaydım çok çok kilolu dururdum muhtemelen ama boyum sayesinde çok kilolu durmuyorum. Çok uzun yazdım kısaca sanırım fiziğimi seviyorum ya :D

Ben hep aynıyım galiba akşam bile ölçüldüm hep 175.

Ben kadın reyonundan ceket alıyorum desem cevaplamış olurum. Çocuk reyonunda ya da genç reyonunda üstüme göre bulamadım ya kısa ya bol.
Boy 175 cm kilo 43 kg 16 yaşındayım ve erkeğim.
14 yaşındayım 182 boyum var 101 kiloyum sadece göbeğim var.Göbeğim gitse ve yüz hatlarımı yapsam vücudumu çok severim.Pandemide çok kilo aldım.

Geri
Yukarı