Flash Belleğe Yeni Sürüm Windows 10 Yazdırma

vetrick

Decapat
Herkese selamlar, daha önce flash belleğime Windows 10 kurmuştum fakat bu sürüm eskidi ve ben yeni alacağım bilgisayarıma format atınca güncellemeleri beklememek için direkt en yeni sürümlü Windows 10'u kurmak istiyorum. Zaten şu anda flash belleğimde Windows 10 var, bunu silip nasıl yeniden içine Windows 10'un en yeni sürümünü kurabilirim?

Ekran Alıntısı.JPG

Çözüm
Videodakileri yapın, ekstra işleme gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodakileri yapın, ekstra işleme gerek yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Windows'un bunun için bir yazılımı var. O yazılım ile iso halinde indirip Rufus ile bilgisayarınıza yazabilirsiniz.
Windows 10'u İndirin

Güncel imajı indirip rehbere göre bootable etmeniz yeterli. Yükleyeceğiniz sisteme göre de boot seçeneklerini seçmeniz lazım tabi.

Herkese selamlar, daha önce flash belleğime Windows 10 kurmuştum fakat bu sürüm eskidi ve ben yeni alacağım bilgisayarıma format atınca güncellemeleri beklememek için direkt en yeni sürümlü Windows 10'u kurmak istiyorum. Zaten şu anda flash belleğimde Windows 10 var, bunu silip nasıl yeniden içine Windows 10'un en yeni sürümünü kurabilirim?

Eki Görüntüle 403200
Elinde yeni Windows 10 ISO su var mı? Eğer varsa "Windows 7 USB DVD Tool" var. Ben onu kullanıyorum. Adı şaşırtmasın. Windows 10 da yükleyebilirsin.

Zaten içinde bunlar var daha önce Monster'ın youtube kanalından bakarak yüklemiştim fakat silerken şaşırdım nasıl yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    13,5 KB · Görüntüleme: 74
Zaten içinde bunlar var daha önce Monster'ın youtube kanalından bakarak yüklemiştim fakat silerken şaşırdım nasıl yapmalıyım?
Dostum, kaç tane arkadaş sana video linki göstermiş ve hiçbir şey silmene gerek yok deniyor ama hala nasıl yapmalıyım diyorsun... RUFUS'a gir, USB belleğini seç ve ISO dosyanı göster, RUFUS otomatik olarak FLASH'a format atıp yenisini kuruyor. Lütfen hala nasıl diye sorma, ne olur...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı