Flash bellek ile bilgisayara oyun nasıl ve nereden yüklenebilir?

Solox18

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, hayırlı ramazanlar cümleten.

Laptop bilgisayarına Most Wanted - counter vb. çok büyük botuyu pikseli olmayan bilindik oyunları yüklemek istiyorum.

İnternette oyun indir vb. birçok siteden bir türlü bilgisayar oyunu kuramadım. Bir de bunları flash ile yüklenecek sanırım. 32 GB flash bellek var yanımda.

Sizden rica hangi siteden standart oyunlar indirip kurabilirim.

Bir de indirilen setup tek seferde kuruluyor mu yoksa onun içinde başka bir programla mı kuruluyor. Onuda bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba?

Şimdiden teşekkür ediyorum. İyi günler.

Eski oyunlarda iso olayı var daemon tools tarzı programlarla yüklemen gerekiyor Yeni oyunlar zaten direk setup dosyası ile geliyor. Site farketmez sadece bilindik sitelerden indir Redditte Pirated Games Megathread var ordan güvenilir sitelere bakabilirsin. Oyun kurmak için USB ye gerek yok zaten bilgisayarında yeterli alan varsa kurabilirsin. Ve bilgisayarında Directx Visual c++ gibi dosyaları kurman lazım oyunların düzgün çalışması için onlarda oyun dosyaları içinde oluyor genelde kurulumdan sonra sana soruyor bunlarda kurulsun mu diye.

Sitelerde download da kadar geliyorum da değişik değişik şeyler çıkıyor bir türlü yükleme yapamadım. PS2 ve 3 oyunlarının hepsini tek seferde yüklüyordum. Bu farklı geldi olmadı.

Geri
Yukarı