Flash bellek kısayol virüsü

Daha fazla  
Artık delireceğim! Avast ile Tam tarama yaptım bulmadı, silmeyi denedim tekrar geliyor. Biraz araştırdım Bu virüs başka bir virüs olan DriveMgr.exe isimli virüsle tekarar geliyormuş ne kadar alakadar ederse, onu da aradım bulamadım. Ne yapayım? Format yazdırmaz oldu bu manyak.

vir3123124823.png

Evreka! Buldum akradaşlar DriveMgr.exe sinsi sinsi flash bellegin içindeymiş Winrar ile ögrendim. Silmeyi deneim gitmedi Taskbar'a bakdım. wininet 32*.exe diye bir dosya vardı hitmanpro onu şüpheli buldu devre dışı braktım. Tekrar silmeyi denedim yok oldular. Eskiden Rufus hata verirken, bu kez sorunsuz bir şekilde, HAZIR yazısını gördüm. Şimdi! Tek bir sorun kaldı, o eski AC Adaptörünü bulmak bana bolşans dileyin.

Arkadaşlar bu ilk formatım heycanım için kusura bakmayın.

Evreka! Buldum akradaşlar DriveMgr.exe sinsi sinsi flash bellegin içindeymiş Winrar ile ögrendim. Silmeyi deneim gitmedi Taskbar'a bakdım. wininet 32*.exe diye bir dosya vardı hitmanpro onu şüpheli buldu devre dışı braktım. Tekrar silmeyi denedim yok oldular. Eskiden Rufus hata verirken, bu kez sorunsuz bir şekilde, HAZIR yazısını gördüm. Şimdi! Tek bir sorun kaldı, o eski AC Adaptörünü bulmak bana bolşans dileyin.

Arkadaşlar bu ilk formatım heycanım için kusura bakmayın.
Bence bir kere daha başka bir şeye taratsaydin. Malewarebytes mesela.

Geri
Yukarı