Florür beyne zararlı mı?

Yusuf Aydıner

Centipat
Daha fazla  
Bu video hakkındaki fikriniz nedir? Videonun ilk konusu içme sularındaki florür oranının zararlı boyutlara çıkması.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video hakkındaki fikriniz nedir? Videonun ilk konusu içme sularındaki florür oranının zararlı boyutlara çıkması.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam faydalı yönleride var zararlı yönleride var.

İçme sularına kasıtlı olarak IQ seviyemizin düşmesi için fazla florür ilave ediliyormuş. Amaç ise insanları kontrol altına almak, aptallaştırmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diş florür olmadan temizlenmez aksi taktirde ömür boyu ağızında kimyasal ile yaşamak zorunda kalırsın ayrıca bazı ülkelerde içme suyunda ki florür oranı fazladır yeterli beslenemeyen ülkelerde durum böyledir zaten o ülkelerde ortalama ömür azdır.

İçme sularına kasıtlı olarak IQ seviyemizin düşmesi için fazla florür ilave ediliyormuş. Amaç ise insanları kontrol altına almak, aptallaştırmak.

En son babannemin durumunda bunu görmüştüm.

Ben komplo teorileriyle fazla ilgilenen, iyi bilen biriyim. Florür ile IQ seviyesini düşürüp insanları kontrol altına almaları bence doğru. Bu gizli örgütlerin amacı yeni dünya düzenini kurmak. Daha detayına girerdim fakat konu florürün beyne zarar verip vermediği.

Garantisini verebilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Florür bir iyondur iyonların hepsi çok aşırı alınmadığı sürece böbrekler aracılığıyla dışarı atılabilir.
Sudaki mineral seviyeleri de kurumlar tarafınca izleniyor zaten gerçi ülkemizde pek öyle olduğu söylenemez.

Onun dışında insanları aptallaştırmak için suya bir şey katmalarına falan gerek yok. Eğitim sistemi ile din ile bu işi çok güzel yapıyorlar. Veya yiyecekler ile içecekler ile yapıyorlar. Plastiğin, yiyeceklerin içindeki zararlı maddelerin ne olduğu bilinmesine rağmen yeterli bilgi yok diyerek insanları zehirliyorlar. Kanser oranının yıllara göre artmasının en büyük nedeni bu. Aptal komplo teorileriyle uğraşmanıza gerek yok, yeni dünya düzeni falan da yok.
Sadece cebindeki paraya bakıp halkı umursamayan devlet ve şirketler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı