Floyd rose köprü mantıklı mı?

Fujigen de iyi bir gitar. Biliyorum markayı. Artıları daha fazla. Manyetikler seymour duncan, Coil split var. 2 point tromolo köprü hassas ayar yapmanızı sağlar ve iki yönlü de kullanılabilir. İkisinin arasında kaldıysanız Fujigen den yana kullanın tercihinizi.

Fujigen de iyi bir gitar. Biliyorum markayı. Artıları daha fazla. Manyetikler seymour duncan, Coil split var. İkisinin arasında kaldıysanız Fujigen den yana kullanın tercihinizi.
Ah bir de stokta olsaymış ya hocam.

@Single_factor
Bu nasıldır hocam? Birisi önerdi de. Sire markasını pek bilmiyorum açıkçası.

Son düzenleme:
Ah bir de stokta olsaymış ya hocam.

@Single_factor
Bu nasıldır hocam? Birisi önerdi de. Sire markasını pek bilmiyorum açıkçası.

Bütçeniz yeterli ise Bunu da tercih edebilirsiniz. Fırınlanmış akçaağaç güzel görünüyor sapta. Esasında alevli gövdeye sahip olanlar daha güzel görünüyor gözüme bu markanın.

@Single_factor stokta yok hocam ya. Şu anda aklımda 4 tane seçenek var ve ikisi stokta yok.

Schecter Special PT Telecaster (Bunda shred atılmaz diye tahmin ediyorum.)
Yamaha Pacifia 212
Fujigen Odyssey (Stokta yok.)
Sire Larry Carlton S7 (Yeşil rengi var ama pek hoşuma gitmedi benim de. Diğer renkler stokta yok.)

@Single_factor hocam Sire olan mı yoksa Fujigen olan mı daha iyi?

Hocam bunu da buldum. Biraz düşündüm de Singe-coiller benim tarza daha uygun gibi. Bu nasıldır?

Son düzenleme:
@Single_factor stokta yok hocam ya. Şu anda aklımda 4 tane seçenek var ve ikisi stokta yok.

Schecter Special PT Telecaster (Bunda shred atılmaz diye tahmin ediyorum.)
Yamaha Pacifia 212
Fujigen Odyssey (Stokta yok.)
Sire Larry Carlton S7 (Yeşil rengi var ama pek hoşuma gitmedi benim de. Diğer renkler stokta yok.)

@Single_factor hocam Sire olan mı yoksa Fujigen olan mı daha iyi?

Gitarda "Daha iyi" diye bir tanımlama yok.
Sire fender gibi klasik bir gitar standartlarında, Fujigen ise özellikleri ile modern bir gitar. Hangisini beğendiyseniz onu alın.

Geri
Yukarı