Fluence ekspertiz raporu doğru mu?

Daha fazla  
Eski bir aracımızı satıp yeni bir araç alacağız.
İlan sahibi aracına "değişensiz" etiketiyle ilana koymuş.
Alacağımız araç 2015 Renault fluence 1.5 dCi touch 270.000 kilometrede otomatik dizel bir araç.
Sizce bu araç raporu doğru mu, biz bu aracı satın alırsak sıkıntı yaşar mıyız ileride satarken ve sürerken?
Doğru mu diye sorma sebebim, havuz sacına kadar hasarlı bir aracın değişseniz olma ihtimalinin bende pek oluşmaması.
Araba, sol radyatör tutucu ayağına kadar fakat kaputta işlem yok. Benim aklımda bir soru işareti oluştu.
Ekspertiz raporu ektedir.

Dosya Ekleri

• fluence.png
    fluence.png
    347,9 KB · Görüntüleme: 52
Başkasının yaptırdığı ekspertizi boş verin. Eğer aracı almak istiyorsanız, beğendiyseniz sizin belirlediğiniz bir ekspertize gösterin. Hatta var ise bir motor ustasına da gösterin içiniz rahat olsun o şekilde alın.

Şu sıralar change araç problemi var iyice baktırmadan sakın araç almayın.

Arabayı alırken kendiniz de ekspertiz yapın. Burada bir kağıda bakarak kimse sizi doğru yönlendiremez. Şimdi vereceğiniz 5 bin lira belki sizi daha sonrasında 50.000 liradan kurtarır.

Ekspere kesinlikle götüreceğim. Tarcanlara götürmeyi düşünüyorum zaten. Fakat araç görünenden fazlası çıkarsa yormak istemiyorum kendimi. Bu araç raporuna bakarak bir şey anlayamaz mıyız?
Ayrıca araç 270 binde bir araç. Şanzımanı ileride bizi yorabileceğinden korkuyorum sizce?

@Saintes de Maries Size fotoğrafımı atsam ve kaç yaşında olduğumu söylesem kalp ritmimde bozukluk olup olmayacağını söyleyebilir misiniz? Aynı şey bu durum için de geçerli. Dediğim gibi, sadece söylenti kalır bizim söyleyebileceklerimiz.

Tarcanlar güzel bir tercih.

@Saintes de Maries size fotoğrafımı atsam ve kaç yaşında olduğumu söylesem kalp ritmimde bozukluk olup olmayacağını söyleyebilir misiniz? Aynı şey bu durum için de geçerli. Dediğim gibi, sadece söylenti kalır bizim söyleyebileceklerimiz.

Tarcanlar güzel bir tercih.

Tamamdır. Teşekkür ederim.

Sadece rapora bakarak bir şey söylenemez, aracı canlı görmek incelemek göz ile muayene etmek gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı