FM 2022 ne zaman indirime girer?

Valla bilmiyorum oyun Game Passteyken benim aklıma direkt olarak o geldi sonuçta senelik yenilenen oyun senelik Game Pass parasından daha pahalı nerdeyse akıl kârı değil şu oyunu satın almak.

SEGA'nin cok umurunda degil gibi fiyatlar. Zaten yillardir dogru duzgun bir ozellik de getirmiyorlar. Piyasanin lideriyiz diye civittilar iyice. FM22'yi cikinca aldim muhtemelen bu fiyatlarla bundan sonra FM almam daha.

SEGA'nin cok umurunda degil gibi fiyatlar. Zaten yillardir dogru duzgun bir ozellik de getirmiyorlar. Piyasanin lideriyiz diye civittilar iyice. FM22'yi cikinca aldim muhtemelen bu fiyatlarla bundan sonra FM almam daha.
Hocam Game Pass sonrası tonla oyun oynama imkanı olunca FM eskisi kadar sarmıyor zaten.

Hocam Game Pass sonrası tonla oyun oynama imkanı olunca FM eskisi kadar sarmıyor zaten.

GamePass ile oynamak su an cok daha mantikli hicbir sey olmasa 2-3 ay alirsin hevesini atarsin zaten yilda 1 oyun cikiyor. Ancak GamePass oyunlarinin dosyalarina da mudahale etmek sorunlu diye biliyorum forma ve yuz yamasi yapmak zor bildigim kadariyla.

GamePass ile oynamak su an cok daha mantikli hicbir sey olmasa 2-3 ay alirsin hevesini atarsin zaten yilda 1 oyun cikiyor. Ancak GamePass oyunlarinin dosyalarina da mudahale etmek sorunlu diye biliyorum forma ve yuz yamasi yapmak zor bildigim kadariyla.
Hocam o artık eskisi kadar katı değil. Şuanda A.C. Origins oynuyorum Türkçe yama kurdum sorunsuz. Bazı stüdyoların oyunlarında olmuyor ama yakın zamanda komple bu kısıtlama kalkar diye tahmin ediyorum.

Xbox sitesi üzerinden 3 tane 1 senelik Ea play alıyorsunuz her 1 senelik alım sonrası Microsoft hesabından otomatik yenilemeyi kapatıyorsunuz. 3 senelik Ea play aldıktan sonra 1 aylık Game Pass Ultimate alıp 13 aylık GP Ultimate dönüştürüyorsunuz. 240TLye (FM parasına) Game Pass Ultimate almış oluyorsunuz.
Hocam mantığı anlayamadım, steamden ekleyebilir misiniz beni? Steam Community :: ็

Hocam mantığı anlayamadım, steamden ekleyebilir misiniz beni? Steam Community :: ็
Buradan EA play alman gerekiyor 3 sefer 1 yıllık her alım sonrası Microsoft hesabından otomatik yenilemenin kapalı olduğunu kontrol et 3 yıl aldıktan sonra hesabından 1 aylık ultimate al ama deneme kodları kabul olmaz. En önemlisi aktif bir üyelik olmasın hesapta.

Geri
Yukarı