FM 2022'yi Epic Games'ten ücretsiz mi aldım?

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Ekran görüntüsü 2022-04-07 233036.png
Ekran görüntüsü 2022-04-07 233150.png

Oyun yüzde yüz indirim gördü gözüküyordu oradan kütüphaneye ekledim. Kütüphanede şu tarihte gidecek diye bir tabir yok, oyunu indirip kurabiliyorum ve Epic Games satın alma fişi geldi e postama. 0 TL'ye aldığınız için teşekkür ederiz yazıyordu. Sonra çıkıp baktığımda oyun yüzde 33 indirimde ve hala kütüphanede yazdığını gördüm. Sizde de bu durum oldu mu? Bugtan oyunu ücretsiz mi edindim? Kısa süreli ücretsiz olan oyunlarda e postaya fiş gelmez normalde.

Eki Görüntüle 1352800Eki Görüntüle 1352801

Oyun yüzde yüz indirim gördü gözüküyordu oradan kütüphaneye ekledim. Kütüphanede şu tarihte gidecek diye bir tabir yok, oyunu indirip kurabilliyorum ve Epic Games satın alma fişi geldi e postama. 0 TL'ye aldığınız için teşekkür ederiz yazıyordu. Sonra çıkıp baktığımda oyun yüzde 33 indirimde ve hala kütüphanede yazdığını gördüm. Sizde de bu durum oldu mu? Bugtan oyunu ücretsiz mi edindim? Kısa süreli ücretsiz olan oyunlarda e postaya fiş gelmez normalde.

Evet hocam bugla ilk ücretsiz oldu sonra %99 indirimli olarak 5 TL'ye düştü sonra da %33 indirimde gözüktü. Bazı kullanıcılar hata verdi diyordu bazıları da aynı sizinki gibi olduğunu söylüyor. Büyük ihtimalle kalıcı olarak almış oldunuz. Ama en iyisi 5 gün beklemek belki düzeltirler. Ben maalesef kaçırdım ama siz hayırlı olsun hocam eğer kalıcı ise.

BUG değil, Epic Games Launcher'ı açarken "Şimdi Ücretsiz!" diye duyuruyorlar. Ama fiyatı hala 334 TL olarak gözüküyor. Neden olduğunu anlamadım.

Edit: Oyun 11 Nisan'a kadar ücretsizmiş. Şu anda almak isteyenlere ise 21 Nisan'a kadar %33 indirim sunuyorlar.

Evet hocam bugla ilk ücretsiz oldu sonra %99 indirimli olarak 5 TL'ye düştü sonra da %33 indirimde gözüktü. Bazı kullanıcılar hata verdi diyordu bazıları da aynı sizinki gibi olduğunu söylüyor. Büyük ihtimalle kalıcı olarak almış oldunuz. Ama en iyisi 5 gün beklemek belki düzeltirler. Bu arada hayırlı olsun hocam eğer kalıcı ise.
11 Nisan'da Steam'de ücretsiz oynama bitiyor. Eğer gitmezse haber veriririm. Kalıcı olmayan oyuna fiş gelmez. Ben de 1 dk öle gözüktü hemen kütüphaneye attım. 2 dk sonra yuzde 100 indirim yuzde 33'e döndü ama e postama fişte gelmişti oyun da bende idi.
Ücretsiz oyunlarda e postaya fiş geliyor.
Kalıcılarda geliyor. Steamde de aynı mantıkta işliyor. Geçici süreli oyunlarda e postaya fiş gelmez.
BUG değil, Epic Games Launcher'ı açarken "Şimdi Ücretsiz!" diye duyuruyorlar. Ama fiyatı hala 334 TL olarak gözüküyor. Neden olduğunu anlamadım.
Oyun kütüphanede indirebiliyorum ve e postama 0 TL'ye satın aldığınız için teşekkür ederiz fişi geldi.

11 Nisan'dan sonra oyun gitmezse haber veririm. Epic Games şu marketini launcher'ını düzetmediği sürece böyle açıklar olmaya devam edecek. Bir tane oyunu kısa süreli ücretsiz yapamadılar market birbirine girdi.

Bildirim geldi. Tıkladım. 300 küsür liraydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı