FM 2023 gelen teklifler kötü

• Konuyu başlatan Turc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 6B

Turc

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar FM 2023 Türkiye liginde oynayayım dedim fakat oyuncu değerleri artmıyor gelen teklifler çok düşük mesela yunus akgün'e 4 milyon euro teklif geliyor Nelsson'a 5.5'dan fazla teklif gelmedi kiralık oyuncuların bile piyasa değeri çakılıyor bunun sebebi nedir? Çözümü bile var mı?

Oyuncu performansına göre fiyatlar ve tekliflerde değişiyor hocam.

Fiyatlar sadece oyuncu performansına göre değişmez takımının itibarına göre değişir ligi 10. bitirdiğinizde 5 gol 5 asist yapan oyuncunuzun değeri 1 milyonken şampiyon olup şampiyonlar liginde yarı final oynarsanız oyuncunuz yine 5 gol 5 asist yapmış olsa bile değeri 10-15 milyon euro olur.

Hocam onu biliyorum oyunda yeni değilim yabancı liglerde oynadım TR ilk kez oynayayım dedim TR liginde bir gariplik var uğurcanı falan bonussuz 9 milyona falan alıyorlar inanılmaz düşük oyuncu değerleri mesela sende nasıl ligi falan domine ettim takım kötü gitmedi bayern Nelsson'a 5 milyon teklif ediyor çok garip.

Oyuncu performansına göre fiyatlar ve tekliflerde değişiyor hocam.

Fiyatlar sadece oyuncu performansına göre değişmez takımının itibarına göre değişir ligi 10. bitirdiğinizde 5 gol 5 asist yapan oyuncunuzun değeri 1 milyonken şampiyon olup şampiyonlar liginde yarı final oynarsanız oyuncunuz yine 5 gol 5 asist yapmış olsa bile değeri 10-15 milyon euro olur.
biliyorum fakat değerler ekstrem derecede düşük tr liginin itibarı felan mı düşürülmüş oyunda 10 milyon üstü teklif alan yok takım iyi gidiyor.

Arkadaşlar FM 2023 Türkiye liginde oynayayım dedim fakat oyuncu değerleri artmıyor gelen teklifler çok düşük mesela yunus akgün'e 4 milyon euro teklif geliyor Nelsson'a 5.5'dan fazla teklif gelmedi kiralık oyuncuların bile piyasa değeri çakılıyor bunun sebebi nedir? Çözümü bile var mı?
Takımın maddi durumu da tekliflerde önemli rol oynuyor. Borç durumları nasıl takımın?

biliyorum fakat değerler ekstrem derecede düşük tr liginin itibarı felan mı düşürülmüş oyunda 10 milyon üstü teklif alan yok takım iyi gidiyor.
Oyuna başladığınızda Türkiye liginin avrupada itibarı oldukça düşük 16 ya da 17. sırada olmalı zamanla artacaktır.

Forvet oyuncum iki sezon 50 gol barajını aştı ve ben 13 milyon euro fiyata almama rağmen 12 milyon euro öneriyorlardı. Sadece ligde değil şampiyonlar liginde de baya atmıştı.

Araştırmamın sonucunu yazıyorum Türkiye liginin itibarını düşürmüşler, üstüne bir de kulüplerin çoğu maddi sıkıntılı hatta kayyum tehlikesi olduğu için teklifler ekstra düşüyor Avrupa'da başarı gelip 2 3 sezonda toplarsan 30-40 milyonlara çıkabiliyor yine Saygılar arkadaşlar.

Geri
Yukarı