Çözüldü FM 21 "Oyun Kaydedilemedi" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alpglo

Decapat
Daha fazla  
Bugün 2.'ye soruyorum ama soruma cevap alamadım. FM21'de 118 GB alanım olmasına rağmen "Yetersiz disk alanı nedeniyle oyun kaydedilemedi" hatası alıyorum. Bunun nedeni nedir ve nasıl düzelir? Oyunu silip yükledim ve biraz daha yer açtım ama çare olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dostum sorunu çözdün mü? Bende de aynı hata var hala bir çözüm bulamadım.
Evet çözdüm USB bellek bağladım ve oyunu ona kaydetmeye başladım. Sorun çözüldü. Fakat ne yaparsam yapayım eski kariyerimin savelerini kurtaramadım. Farklı bir kariyer açıp USB'ye kaydetmeye başladım. Şimdilik bir sorun yok.
Bugün 2.'ye soruyorum ama soruma cevap alamadım. FM21'de 118 GB alanım olmasına rağmen "yetersiz disk alanı nedeniyle oyun kaydedilemedi" hatası alıyorum. Bunun nedeni nedir ve nasıl düzelir? Oyunu silip yükledim ve biraz daha yer açtım ama çare olmadı.

Evet çözdüm USB bellek bağladım ve oyunu ona kaydetmeye başladım. Sorun çözüldü. Fakat ne yaparsam yapayım eski kariyerimin savelerini kurtaramadım. Farklı bir kariyer açıp USB'ye kaydetmeye başladım. Şimdilik bir sorun yok.

Çözüm

Geri
Yukarı