FM 21 transfer stratejisi

Fatihkorkmaz22

Decapat
Daha fazla  
Hocam, şimdi bir transfer yapacağım ama herifler direkt bas parayı al diyor. Oyuncu fazla maaş istiyor. Hiç gerçek hayattaki gibi değil fiyatlandırma. Bunları nasıl ucuza getireceğim ben yahu? Hamsik için €90M istediler az önce.

Satmak istemedikleri adama her zaman yüksek fiyat çekerler. Para yatıracak durumda değilseniz Kuzey-Güney Amerika'daki gençlere veya an itibarıyla oynadıgı takım elit seviyede olmayan takımdaki gençleri alın. Ha, tecrübeli istiyorum derseniz de bonservisi elinde olanlara veya transfere sıcak bakanlara teklif yapın.

Mesela, ManU'dan takım almak zordur. Her zaman yüksek fiyat çekerler. 150M Euro isteyeni gördüm. Böyle takımlardaki tecrübeli oyuncuları almak için kesenin ağzını açmanız lazım :)

Bunları nasıl ucuza getireceğim ben yahu?
Oyuncuyu "öncelikli transfer hedefi" olarak belirle. Takımındaki oyunculara da Hamsik için açıklama yaptırt. Böyle yaparsan oyuncunun aklını çelersin, oyuncu da kulübünde huzursuzluk çıkarır. Oyuncunun kulübü ise bunların üzerine oyuncuyu transfer listesine koyar.

Oyuncuyu "öncelikli transfer hedefi" olarak belirle. Takımındaki oyunculara da hamsik için açıklama yaptırt. Böyle yaparsan oyuncunun aklını çelersin, oyuncu da kulübünde huzursuzluk çıkarır. Oyuncunun kulübü ise bunların üzerine oyuncuyu transfer listesine koyar.

Hocam ben onu denedimde 0 bonservis veriyor Max ile Min bonservis ayarlamam gerekiyor mu bir ayarı var mı bir de daha iyi yapan bir transfer sorumlusu almam gerekirmi.

Maksimum bonservisi seçmez isen yönetim otomatik ayarlar onu. Genelde satın alamıyorlar bütçe yetersizliğinden.

Hamsik'in sözleşmesinin bitimine kaç yıl kaldı?
Hocam ben onu denedimde 0 bonservis veriyor Max ile Min bonservis ayarlamam gerekiyor mu bir ayarı var mı bir de daha iyi yapan bir transfer sorumlusu almam gerekirmi.

Behar neziri kesinlikle öneririm alın kontra atak futbolu için biçilmiş kaftan. Saint etinne ile oynuyorum 8.5 milyona aldım 4 sezondur 100 gol attı adam ama değeri artmıyor ve nedense hiç teklif yapmıyorlar.

Dosya Ekleri

• neziri 1.jpg
    neziri 1.jpg
    124,7 KB · Görüntüleme: 350
  • neziri 2.jpg
    neziri 2.jpg
    215,7 KB · Görüntüleme: 311
Behar neziri kesinlikle öneririm alın kontra atak futbolu için biçilmiş kaftan. Saint etinne ile oynuyorum 8.5 milyona aldım 4 sezondur 100 gol attı adam ama değeri artmıyor ve nedense hiç teklif yapmıyorlar.

Oynadığı takımın itibarından dolayı büyük takıma gitsin anında artar.

Oynadığı takımın itibarından dolayı büyük takıma gitsin anında artar.
Evet biliyorum ama. Neden teklif yapmıyorlar adam yılın oyuncusu aldı 3 4 kez gol kralı oldu niye teklif yapmıyorlar onu anlamıyorum bu arada saint Etienne'den kovuldum real hispanic takımına gittim Behar'ı da yanıma aldım 15 maç 11 gol var şu an :)

Evet biliyorum ama. Neden teklif yapmıyorlar adam yılın oyuncusu aldı 3 4 kez gol kralı oldu niye teklif yapmıyorlar onu anlamıyorum bu arada saint Etienne'den kovuldum real hispanic takımına gittim Behar'ı da yanıma aldım 15 maç 11 gol var şu an :)

Yaşıda almış biraz artık piyasa etmez o büyük takıma gidip orada iyi oynaması lazım oda zor artık 18-19 yaşında büyük takıma gider Max 15-20M büyük takımda tutarsa 100M maalesef oyunda böyle.

Geri
Yukarı