FM 21 yüzü olmayan oyuncuya yüz ekleme

İşletim sistemi
Windows 10

burk19

Decapat
Arkadaşlar merhaba, ben 4 GB küçük bir yüz paketi kullanıyorum. Kadromdaki bazı oyuncuların yüzü yok, kendim dosyalardan oyuncuya yüz ekleyebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, ben 4 GB küçük bir yüz paketi kullanıyorum. Kadromdaki bazı oyuncuların yüzü yok, kendim dosyalardan oyuncuya yüz ekleyebilir miyim?
Eklersin.

Bunun için öncelikle oyuncunun ID'sini öğrenmelisin. Bunun için tercihlerden "her oyuncunun kendine özel numarasını göster" seçeneğini aktifleştirmelisin. Veyahut FMIndex vb. sitelerden oyuncu aratarak da bulabilirsin.

id.PNG

Aktifleştirdikten sonra oyuncu çubuğunda oyuncunun ID'si aşağıdaki gözükecektir.
STACHı.PNG

Örneğin burada oyuncumun ID'si 91194540. Facepack ekleyeceğin oyuncunun ID'sini bu şekilde öğreneceksin.

Akabinde bulduğun facepack'i "oyuncuidsi.jpg" şeklinde şu konuma atmalısın:
Belgeler\Sports Interactive\Football Manager 2023\graphics\faces

Daha sonra oyun içinden temayı yenileyip çözüme ulaşıyorsun.

Eklersin.

Bunun için öncelikle oyuncunun ID'sini öğrenmelisin. Bunun için tercihlerden "her oyuncunun kendine özel numarasını göster" seçeneğini aktifleştirmelisin. Veyahut fmındex vb. sitelerden oyuncu aratarak da bulabilirsin.

Eki Görüntüle 1668750

Aktifleştirdikten sonra oyuncu çubuğunda oyuncunun ID'si aşağıdaki gözükecektir.
Eki Görüntüle 1668754

Örneğin burada oyuncumun ID'si 91194540. facepack ekleyeceğin oyuncunun ID'sini bu şekilde öğreneceksin.

Akabinde bulduğun Facepack'i "oyuncuidsi. JPG" şeklinde şu konuma atmalısın:

Teşekkürler hocam sağ olun. Bunun hakkında birkaç video izlemiştim. Yüz paketinin içinde Config dosyasından ayarlamalar yapıyorlardı. Sizin dediğiniz gibi daha basit tekrardan teşekkürler.

Son düzenleme:
Rica ederim. Yine de lazım olursa diye facepack linki bırakıyorum aşağıya.

Teşekkür ederim tekrardan.

Eklersin.

Bunun için öncelikle oyuncunun ID'sini öğrenmelisin. Bunun için tercihlerden "her oyuncunun kendine özel numarasını göster" seçeneğini aktifleştirmelisin. Veyahut fmındex vb. sitelerden oyuncu aratarak da bulabilirsin.

Eki Görüntüle 1668750

Eki Görüntüle 1668754

Örneğin burada oyuncumun ID'si 91194540. facepack ekleyeceğin oyuncunun ID'sini bu şekilde öğreneceksin.

Akabinde bulduğun Facepack'i "oyuncuidsi. JPG" şeklinde şu konuma atmalısın:

Hocam benim kullandığım packin içinde Config dosyası var. Ondan herhangi bir ayarlama yapılması gerekiyor mu?

Son düzenleme:
Eklersin.

Bunun için öncelikle oyuncunun ID'sini öğrenmelisin. Bunun için tercihlerden "her oyuncunun kendine özel numarasını göster" seçeneğini aktifleştirmelisin. Veyahut FMIndex vb. sitelerden oyuncu aratarak da bulabilirsin.

Eki Görüntüle 1668750

Eki Görüntüle 1668754

Örneğin burada oyuncumun ID'si 91194540. Facepack ekleyeceğin oyuncunun ID'sini bu şekilde öğreneceksin.

Akabinde bulduğun facepack'i "oyuncuidsi.jpg" şeklinde şu konuma atmalısın:

Bende herhangi bir yüz yaması kurulu değil bu yüzden config dosyam yok. Dediğiniz gibi istediğim oyuncunun 250x250 fotoğrafını faces klasörüne attım ama olmadı. Config dosyasından mı kaynaklanıyor nasıl yapabilirim?

Bende herhangi bir yüz yaması kurulu değil bu yüzden config dosyam yok. Dediğiniz gibi istediğim oyuncunun 250x250 fotoğrafını faces klasörüne attım ama olmadı. Config dosyasından mı kaynaklanıyor nasıl yapabilirim?
Muhtemelen config dosyasından kaynaklanıyor. Hiç uğraşmayıp facepack kurmanı öneririm. Aşağıdaki konuda link mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı