FM 21'de sıkılıyorum

Anladım teşekkür ederim.

Teşekkür ederim önerin için.

Başka oyunlar deniyorum ama FM21'i unutamıyorum :D
Bir de bir sorum var arkadaşlar ( bunun için yeni konu açmak istemedim boşa konu açmıyayım diye ) ben beşiktaşlıyım FM21'de hali ile Beşiktaş ile oynamaktan çok zevk alıyorum ama dünya ligi yamasında mı oynamalıyım yoksa normal Türkiye liginde mi oynamalıyım hangisi daha heyecanlı ve zevkli olur bir türlü bilemiyorum aranızda dünya ligi oynamış olan var mı FM21 de.
Dostum bende aynı sorundan muzdaripim , fm 16dan beri oynarım ki en çokta fm16 oynadım ama kariyer bakımından fm 17de city ile 2060lı yıllara gelmiştim şuan masaüstümde fm16 (nostalji olsun diye) fm 19 20 ve 21 var , eskiden çok oynardım şimdi bir türlü kariyere başlıyamıyorum şimdi şuda var fm 16 daha basit geliyordu bana fm21de artık diyaloglar falan derken oyun daha bi maratonlu geçiyor buda beni çabucak sıkabiliyor , bende bi Beşiktaş kariyeri yapıp Uclde şampiyon olmak istemezmiyim :) ama işte ne zaman başlamak istesem sıkılıyorum , ben hiç dünya ligi oynamadım direk kariyerden olabildiğince gerçekçilikle simülasyon tarzında oynamak istedim , Türkiye liginde kurallar çok sinir edebiliyor aldığım oyuncuyu sırf kurallar yüzünden lisans çıkartamamıştım bi keresinde , yani bunuda hesap et dostum , şimdi canımı çektirdin bi fm21'e girimde Beşiktaş kariyeri yapıp daha ilk sezona gelmeden sıkılayım ben bari :)

Dostum bende aynı sorundan muzdaribim, FM 16'dan beri oynarım ki en çok da FM16 oynadım ama kariyer bakımından FM 17'de City ile 2060'lı yıllara gelmiştim şu an masaüstümde FM16 (nostalji olsun diye) FM 19 20 ve 21 var, eskiden çok oynardım şimdi bir türlü kariyere başlıyamıyorum şimdi şu da var FM 16 daha basit geliyordu bana FM21'de artık diyaloglar falan derken oyun daha bir maratonlu geçiyor bu da beni çabucak sıkabiliyor, bende bir Beşiktaş kariyeri yapıp uclde şampiyon olmak istemez miyim :) ama işte ne zaman başlamak istesem sıkılıyorum, ben hiç dünya ligi oynamadım direk kariyerden olabildiğince gerçekçilikle simülasyon tarzında oynamak istedim, Türkiye liginde kurallar çok sinir edebiliyor aldığım oyuncuyu sırf kurallar yüzünden lisans çıkartamamıştım bir keresinde, yani bunu da hesap et dostum, şimdi canımı çektirdin bir FM21'e girimde Beşiktaş kariyeri yapıp daha ilk sezona gelmeden sıkılayım ben bari :)

Yok ya ben yabancı kuralı yaması yükledim çözdüm o sorunu :D

Geri
Yukarı