FNAF sister location kasıyor

Aquaranee

Hectopat
Daha fazla  
FNAF sister location çok kasıyor. 15-17 FPS'in üstüne çıkmıyor. Sadece masanın altına saklandığımız kısımda FPS 60'lardaydı ama diğer kısımlarda hep 15-17 FPS alıyorum. Aynı şekilde 4. oyununda da kasıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Sistemim;
AMD Radeon R7 m340.
Intel Core i7-7500 CPU 7.nesil, 2.70GHz.
8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
FNAF sister location çok kasıyor. 15-17 FPS'in üstüne çıkmıyor. Sadece masanın altına saklandığımız kısımda FPS 60'lardaydı ama diğer kısımlarda hep 15-17 FPS alıyorum. Aynı şekilde 4. oyununda da kasıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Sistemim;
AMD Radeon R7 m340.
8 GB RAM.
Oyun muhtemelen harici ekran kartınızı görmüyor. Bu FPS değerleri bu oyun için normal değil.

Sistemim;
AMD Radeon R7 m340.
8 GB RAM.

Dostum aynı sorun bende de var sistemim bu oyun için yeterli hatta orijinal Steam'den satın aldım ama kasma sorunu var.

Dostum bu bir çözüm mü emin değilim ama bende aynı şekilde FNAF2 ve FNAF sister location da çok düşük FPS alıyordum PC'm iyi olmasına rağmen ama bu sefer aklıma çok farklı bir çözüm geldi o da şu; oyunu Microsoft Store'dan almak ben bunu denedim ve gerçekten oyunda sabit 60FPS aldım çok ilginç bir şekilde hem de aynı oyun fakat Steam versiyonu veya diğer versiyonlar bilgisayarlar da düşük FPS veriyor ama Microsoft Store'dan alınca oyun yağ gibi akıyor nedense. Umarım işine yarar ben bunu düzelttiğim de gerçekten çok sevinmiştim.

Geri
Yukarı