Football Manager 2019 oynarken aşırı ısınma

İşletim sistemi
Windows 10

tolgacansezer

Centipat
Arkadaşlar selam, bugün yeni Laptop'um Dell Inspiron 1490 elime ulaştı. İşletim sistemi, Driver'lar vs. gerekli kurulumlar yapıldıktan sonra "tek" oynadığım oyun olan football Manager 2019'u kurdum fakat hayal kırıklığına uğradım.
Çoğunuzun bildiği gibi aşırı ağır bir oyun değil FM. Üstelik 10. nesil i7 işlemcili ve 2 GB harici ekran kartımın çok rahatlıkla bana oyunu oynatabileceğini düşünüyordum ancak 3D maç ekranına bile gelemeden, hemen oyunun başında başlayan ve mesajların olduğu, taktiğin olduğu genel ekrandayken oluşan ısınma sorunu hevesimi kırdı. Gariptir ki yavaşlık yok. Kaldı ki ayarlarda ve kariyer başlatırken lig seçiminde bilgisayarımın performansını 5 yıldız gösteriyordu. Olay sadece aşırı ısınma.
Aşağıya FM 2019'un minimum sistem gereksinimlerini ve oyun esnasındaki görev yöneticisinde oluşan performansı ekliyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
- Işletim sistemi: Windows 7 (SP1), 8/8.1, 10 (1803/April 2018 güncellemesi) – 64-Bit veya 32-Bit.
- Işlemci: Intel Pentium 4, Intel Core veya AMD Athlon – 2.2 GHz +
- Bellek: 2 GB RAM.
- Ekran kartı: Intel gma X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT veya AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM.
- DirectX: Sürüm 9.0C.
- Depolama: 7 GB kullanılabilir alan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı