Football Manager 2019 oyundan atma sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

De Bruyne

Decapat
Daha fazla  
Dün oyunu yükledim oynadım kapattım, bugün girdiğimde oyun açılıyor loading ekranında 10 saniye kalıp atıyor. Sistem geri yükleme yaptım sorun çözüldü ama tekrar kapatıp açtım bilgisayarı yine aynı sorunu yaşıyorum. Bunun sebebi ne olabilir kayıt defterini mi siliyor? Çözüm önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Denemek için indirdim bir şeye benzemiyor 2 GB'lık basit bir oyun bekleme süresi çok bu yüzden satın almayacağım malum 200 lira şak diye oyuna para verilmiyor parayı kazanana kadar canımız çıkıyor. Orjinalde de sorun varmış o yüzden sordum yoksa korsan oyun çalışmıyor diye soracak değilim. :)

Football Manager 2019 on Steam Steam'den 179TL'ye orijinal olarak aldığınız zaman sorununuz çözülecektir. İndirimleri takip edip daha ucuza alabilirsiniz.
Yazdığımı okusan keşke orjinalde de bu sorun varmış bu oyunun hakettiği en fazla 20 TL yani bu fiyatlar inmeden oyun almak aptallık gibi geliyor bana çok pahalı. Bu arada Steam kütüphanem 35'i aşkın oyun barındırıyor bunlar A sınıfı oyunlar yani korsancı da değilim 2017'de oyun oynamayı bıraktım.

Uygunsuz Üslup
Hata raporu oluştur ve burada paylaş. Yetkililer yardım eder.
Process Monitor ile Hata Raporu Oluşturma

@MF @Asım Demir @Mr.Acar
Güzel sistemmiş ama oyun korsan olduğu için öyle bir şey yapıp insanları uğraştırmak istemiyorum sadece bu sorun yaygın olduğu için sordum belki bilen vardır bir kaç forumda baktım çözümü özelden mesaj atmışlar böyle saçma forumlar da var tabi sonuca ulaşamadım.
Korsana destek vermiyoruz.
Bende 1900 TL maaşla oyuna bu kadar para veremiyorum bana destek versen bende destek vermem, öyle baba kredi kartını alıp çat çut diye benim gündemimde ve hayatımda yok küçük kardeşim. ;) Bu arada istersen Steam kütüphanemden SS alıp atayım bakalım orjinale nasıl destek vermişim neyse sana teşekkürler konuda kilitlensin burada çözüm yok göründüğü gibi zaten orjinal oyunda hata çıksa buraya değil Steam'e yazarım... hazır Ram almışken gidip PubG alayım en azından parasına değer.

1.si oyunu orjinal olarak oynayan birisi olarak oyundan atma sorunu orjinal oyunlarda yok. Eski serilerde olan crash dump sorunu bu seride 1000'de 1 çıkan bir sorun ve orjinal oyunu olan neredeyse kimseden FM 19'da oyundan atıyor lafını duyamazsın. 2.si ''Denemek için indirdim bir şeye benzemiyormuş yha'' şeklindeki tavrın rahatsız edici ve saygısızca oyunu beğenmeyebilirsin ama oyunu bu şekilde yaftalayamazsın. 3.sü ''Bu oyunun hakkettiği para 20 TL'' gibi ahmakça bir cümle asla kuramazsın. Oyunu daha 1-2 saat oynayarak bu şekilde tutarsızca eleştirilerine bu oyuna 10-15 yılını vermiş kişiler sadece gülecektir. Kısaca cahil ve saygısızsın umarım bir daha böyle bir hata yapmazsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı