Football Manager 2020 taktik yükleme sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

alaydar

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Gamepass aldım ve FM2020 indirdim, internetten hazır taktikler indirdim uzantıları. FMF ama oyun sadece. Tac uzantılı taktikleri görüyor. İnternetten indirdiğim. FMF uzantılı taktikleri yükleyemiyorum bir bilgisi olan var mıdır?

Bir de oyunda sanırım ekran çözünürlüğüm düşük olduğu için bulanıklık görünüyor, 2020'de çözünürlüğü değiştirebileceğim bir yer göremedim yerini bilen var mı?

fmf sorunu hakkında fikrim yok ne yazık ki. Ben herkese .fmf biçiminde gönderiyorum ve sorun yaşayan olmuyor. Diğer soruna gelince; tercihler > arayüz ekranında çözünürlük ayarlarını bulabilirsin.
Bende FM hakkımda içerik üretiyorum bu arada:) 2 tane iddaalı taktiğim var, incelemek istersen imzadan YouTube’a gidebilirsin dostum 😅

FMF sorunu hakkında fikrim yok ne yazık ki. Ben herkese. FMF biçiminde gönderiyorum ve sorun yaşayan olmuyor. Diğer soruna gelince; tercihler > arayüz ekranında çözünürlük ayarlarını bulabilirsin.
Bende FM hakkımda içerik üretiyorum bu arada:) 2 tane iddaalı taktiğim var, incelemek istersen imzadan YouTube’a gidebilirsin dostum 😅

FM 2020'de arayüzde sizde pixel seçim ekranı var mı?
Bir de acaba Gamepass ile yüklediğim için sınırlandırılmış olabilir mi?

FM 2020'de arayüzde sizde pixel seçim ekranı var mı?
Bir de acaba Gamepass ile yüklediğim için sınırlandırılmış olabilir mi?
Gamepass durumunu hiç bilmiyorum, fmf sorunu da ondan olabilir. Çözünürlük ayarları var, PC’ye geçince senin için tekrar kontrol edeceğim bu iki sorunu da. GamePass’te böyle bir sınırlandırma varsa çok saçma olur

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı