Football Manager 2023 incelemesi

UEFA liglerinin lisansının olması oyunun gerçekciliğini arttırıyor.
Katılıyorum hocam ortam havasını hissettiriyor çok güzel olmuş.
Şimdi gelelim eksilere. Kalecilerin zekası 2022 gibi ortalama bir oyunundan bile çok daha kötü. Maç motoru hakkında çokca sorun var yenilen gollerin büyük çoğunluğu aynı ve son olarak bazı dizilişlerle kazanmak imkansıza yakın.
Oyun motorunu ve hele ki kalecileri bir türlü düzeltemediler katılıyorum.
Bana göre Football Manager 2023 FM2022'den daha iyi olsa da serinin FM2021 FM2020 gibi oyunları karşısında zayıf kalıyor. Son olarak Football Manager serisinin geleceği hakkında konuşursak eğer hala bir rakibi çıkmadığı için sports ınteractıve rahatça oyunu piyasaya sürüyor. Gelecek sene için de çok bir şey beklememek lazım.
Fm 20'nin verdiği zevki son 3 oyun vermedi şahsen. Fm gibi türünün tek büyüğü olan bir oyuna rakip çıkabileceğini çok sanmıyorum en azından önümüzdeki birkaç yıl daha Fm büyük beklenti bekletmeyecek gibi ama işte Fm bağımlısı olunca oynuyoruz bir şekil bu oyunu.😀

Ek olarak bence süperlig açısından oyuncuların profilleri, yetenek puanları ve potansiyel puanları daha düzgün ve özenlice hazırlanabilirdi. Bazı oyunculara gelen abartı buff ve nerfler can sıkabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı