Football Manager 2024 kış transfer dönemi nasıl aktif edilir?

Elweald

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba, geçen bir yayıncı yeni transfer ile oynuyordu. Chatten bir arkadaşa sorduğumda ise başlangıç ekranında sana seçenek olarak soracağını yazmıştı fakat ben o seçeneği bulamadım. Nasıl açabilirim yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba, geçen bir yayıncı yeni transfer ile oynuyordu. Chatten bir arkadaşa sorduğumda ise başlangıç ekranında sana seçenek olarak soracağını yazmıştı fakat ben o seçeneği bulamadım. Nasıl açabilirim yardımcı olabilir misiniz?

Oyuna yeni başlıyor olman lazım başladıgın kariyerde olmaz. Diger yanden yeni kariyer kurarken atıyorum hani FM 23 2.4.6 gibi başta veri tabanı seçtiriyor ya onda en günçel en son veri tabanını seç. Olmuyorsa internetten 3. parti gğncel transfer yamasını indirip belgelerim data klasörüne at.

Arkadaşlar merhaba, geçen bir yayıncı yeni transfer ile oynuyordu. Chatten bir arkadaşa sorduğumda ise başlangıç ekranında sana seçenek olarak soracağını yazmıştı fakat ben o seçeneği bulamadım. Nasıl açabilirim yardımcı olabilir misin
www.sortitoutsi.net ten güncel data dosyasını indir indirdiğin dosyaları belgelerim sports interactive editör data klasörüne kopyala sonra oyun başlangıcında tüm dosyaları seç

Oyuna yeni başlıyor olman lazım başladıgın kariyerde olmaz. Diger yanden yeni kariyer kurarken atıyorum hani FM 23 2.4.6 gibi başta veri tabanı seçtiriyor ya onda en günçel en son veri tabanını seç. Olmuyorsa internetten 3. parti gğncel transfer yamasını indirip belgelerim data klasörüne at.

İşaretlediğim kısımdan mı bahsediyorsun hocam burayı değiştiremiyorum ben.

www.sortitoutsi.netten güncel data dosyasını indir indirdiğin dosyaları belgelerim sports interactive editör data klasörüne kopyala sonra oyun başlangıcında tüm dosyaları seç.

Yamayı biliyorum hocam uzun zamandır oynuyorum FM serisini fakat ben oyunun yüklediği güncelleme ile başlamak istiyorum.

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    387,3 KB · Görüntüleme: 13
İşaretlediğim kısımdan mı bahsediyorsun hocam burayı değiştiremiyorum ben.

Yamayı biliyorum hocam uzun zamandır oynuyorum FM serisini fakat ben oyunun yüklediği güncelleme ile başlamak istiyorum.

Aynen resimde işaretli yerden bahsediyorum. Nasıl değişmez şasırdım arkadaşın dedigi gibi data indireceksin bro mecbur. İndirdigin dosyayı da belgelerim-sportinteraktif-FM24-data klasörü içine atacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı