Ford Courier TDCI 1.6 vs 1.5

594130

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Bu fiyata siz olsanız hangi arabayı alırsınız aşağıdaki linkteki arabalardan veya sizin önerebileceğiniz yakıtı düşük ve sorun çıkartmayacak bir araba önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.nin HP'si yüksek.
2.nin km az. Ekstra olarak 2018 model.
Size kalmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.5 TDCi olan model güncel motor olmasından dolayı tercih sebebi olabilir. Hem Euro 6 hem de Ford'un kendi üretimi. Güncel motor olmasından dolayı bakım masrafları da 1.6 TDCi göre fazladır diye tahmin ediyorum. 5 yıl 1.6 TDCi Focus kullandım. Düzenli bakımı yapıldığı sürece bana mısın demiyordu ama turbo çok küçük olduğu için zorlamaya gelmiyor.

Özetle güncel motorlu araç daha mantıklı...

Ne için kullanacaksınız? Yük taşımak için mi yoksa binek araç olarak mı?
aile arabası olarak kullanılacak

1.5 TDCI olan model güncel motor olmasından dolayı tercih sebebi olabilir. Hem euro 6 hem de Ford'un kendi üretimi. Güncel motor olmasından dolayı bakım masrafları da 1.6 TDCI göre fazladır diye tahmin ediyorum. 5 yıl 1.6 TDCI focus kullandım. Düzenli bakımı yapıldığı sürece bana mısın demiyordu ama Turbo çok küçük olduğu için zorlamaya gelmiyor.

Özetle güncel motorlu araç daha mantıklı...

Sağ olun hocam teşekkür ederim.

1.5 tdci yokuş performansı kötü. Kesinlikle yazılım istiyor. 1.6 motor peugeot motoru oda kötü değildir. Almışken delux yerine titanium bakmanızı öneririm.

1.5 tdci 75 hp olan modelı var 2015 te sıfır aldık. 1-2 yıl stok kullandık sonra yazılım yaptık tahmını 110-120 hp gıbı bırsey oldu sonra kendıne geldı. 95 lık nasıldır bılmıyorum.Bılınclı kullanıcıysanız yazılım mutlaka onerırım.

Geri
Yukarı