Ford focus 1.6 tdci, ww passat gibi araçlar bakıyorum

Mirkan yalan yanlış bilgi vermekte üstüne yok. Laf dalaşına da girmek istemem seninle. Hep sen haklısın zor duruma gelince herkese numaranı ...... numarası olmuş zaten gelene geçene vere vere. Araba hakkında bir tecrüben yok. C4 gibi arıza makinasını öneriyorsun. Şimdi bilgili havalari felan yapma. Kardeşimize gelirsek Ford focus almalısın güvenli ve seri bir araba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Koçum senin yaşın kadar araba alıp sattım son 3 yılda.
Bir araştır bakayım ford focus'da hangi arabanın alt yapısı ve motoru var.
Boş boş konuşma, bir daha hiç bir mesajında adım yazmasın!
Peugeot'un ürettiği 1600cc dizel motoru kullanıyor bu araçlar, volvo dahi kullanıyor bu motoru.
Kimin neyden ne kadar anladığı belli, 15 yaşındasın bir haltdan anlıyormuş gibi konuşuyorsun.
Araştır bakalım o focusda ne motoru varmış. :D 1.6 tdci, 1.6 hdi, 1.6d hepsi peugeot 1600cc dizel.

Arabadan çok iyi anlayan Onno ustanın torunu kardeş, al buyur fordun forumunda bile konuşulmuş.
Turbo ve motor beynine kadar aynı.
Ford TDCI Dizel Motorları - Bilgi Kutusu - Ford Club Türkiye

Numaram 0532-362-52-85 istediğin zaman ara yanıma gel, seni ford servisine götüreyim biraz bilgi al. :D
Delikanlı adam numarasını saklamaz, kimseye borcumuzda yok, kimseden korktuğumuzda yok.
O yüzden isteyen herkez bana ulaşabilir.

Volvo s80'de bile aynı dizel motor kullanılıyor.

beanliyo; bu size ilk ve son uyarımdır. Burası bir paylaşım platformudur ve buraya herkes bilgi edinmek ve bilgisini paylaşmak için giriyor. Bu yaptığınız davranış terbiyesizlikten başka bir şey değildir. Hiç kimseye bu tarzda bir yaklaşımda bulunamazsınız. Tekrar böyle bir şekilde bir üyeye saldırırcasına konuşma yaparsanız Technopat forumundan süresiz uzaklaştırılacaksınız. Bilginiz olsun.

Son düzenleme:
2005 -2006 arasıydı galiba S40 kullandım. O zamanlar ehliyet olmadığı için şehir içi aktif bir kullanımım yoktu ancak şehir dışı yolunda 110-120 km uzunluğunda bir yolda pekte memnun kaldığımı söyleyemem. Fiesta'nında yakıt durumunda muzdaribim. Bence sınıfı içersinde en iyi kalkış yapabilen bir araç. Bu farkta pompada fark yaratıyor. Benim fikrim bir iki dönem bekleyip A4 almak . Çünkü orta segmentte ki doldurunca uçuk rakamlara çıkıyorsun. Bilakis Ford Focus tam dolu paket 100 liraya dayanıyor.

V40'da güzel araçtır. 2005-2006'dan beri çok değişti ürünler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Araba işi zevk meselesidir, inanın kötü araç yoktur, kötü kullanıcısı vardır.
Psa grubunun motorları gerçekten çok az yakar. Seri ve uzun ömürlüdür.
Size bir önerim de skoda süperb. Mutlaka gidin inceleyin, sürün.

beanliyo; bu size ilk ve son uyarımdır. Burası bir paylaşım platformudur ve buraya herkes bilgi edinmek ve bilgisini paylaşmak için giriyor. Bu yaptığınız davranış terbiyesizlikten başka bir şey değildir. Hiç kimseye bu tarzda bir yaklaşımda bulunamazsınız. Tekrar böyle bir şekilde bir üyeye saldırırcasına konuşma yaparsanız Technopat forumundan süresiz uzaklaştırılacaksınız. Bilginiz olsun.
Bak forumda eski olan insana saygınız olsun moderatör kardeş, bu arada kiminle tartışıcağımıda mı size bildirmek zorundayım? Bu cümleleri bana yönlendiriyorsanız aranızda bir nusubet vardır demek.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı