Ford Mustang Shelby GT 5.2 V8 526 HP 50 Km Yol Tecrübesi

• Konuyu başlatan Jira
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 50
  • Görüntüleme 3B
Altı üstü 30.000 dolarlık araba, bu kadar abartmamak lazım🤣🤣🤣
Yenileri 60'dan başlıyor ama vasıflı bir Amerikan için kafasına koyduğunda hiçbir şey. Türkiye'de vasıflı olsan dahi hayal niteliğinde, zengin oyuncağı... Yazık bize, coğrafyanın şerefsizliklerini sonuna kadar hissediyoruz :)

M3 ve M5 ben de kullanmak istiyorum ama denk gelmedi hiç. Amerikan muscle'ları severim genel olarak, tercih sunulacaksa.
M5 4 kapılı bir sedan ama gerçekten çok güzel bir araç. M3'ün yeri çok daha ayrı bende. Amerikan araçlarından Dodge Charger SRT Hellcat hoşuma gidiyor bir de Camaro.

Yenileri 60'dan başlıyor ama vasıflı bir Amerikan için kafasına koyduğunda hiçbir şey. Türkiye'de vasıflı olsan dahi hayal niteliğinde, zengin oyuncağı... Yazık bize, coğrafyanın şerefsizliklerini sonuna kadar hissediyoruz :)
Hoş geldin bu arada. Seni görmek güzel.

O kadar haklısın ki... Bizim de bi E36 M3 Sedan hayalimiz vardı o da gitti gibi. Compact'tan M3 yaparım ben de o zaman. Türkiye'ye yeni bir ''sleeper'' kazandırmış olurum.

O kadar haklısın ki... Bizim de bi E36 M3 Sedan hayalimiz vardı o da gitti gibi. Compact'tan M3 yaparım ben de o zaman. Türkiye'ye yeni bir ''sleeper'' kazandırmış olurum.
Maalesef hayallerimiz çoğunu içimizde yaşamaya devam ediyoruz... Kimileri için sıradan olan şeylerin kimileri için hak edilmedik şekilde ulaşılmaz olması en çok insana koyan kısım.

M5 4 kapılı bir sedan ama gerçekten çok güzel bir araç. M3'ün yeri çok daha ayrı bende. Amerikan araçlarından Dodge Charger SRT Hellcat hoşuma gidiyor bir de Camaro.
M5 duyduğum an geldim.
F10 M5 kaza yapmadan önce, babamın arabasıydı. M5 bugüne dek sürdüğüm en iyi araba olabilir. Kaç defa yolda 3 korna ile yarış yaptım, M5 ile bir defa bile mağlup olmadım, tabii ki stock değildi, stage 1 yazılım vardı. Hatta bir kere, (Gerçek C63 olup olmadığından emin değilim, ama yavaş değildi seriydi) C63 ile ışıklardan sonra kalkış yaparak kapıştım, 2 boy fark attım. İnşallah hayalinizde ki arabaya sahip olabilirsiniz. İyi akşamlar.

Geri
Yukarı